Sayfa 803/929 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon
Arama sonucu : 7427 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    Yıl sonu 200 e yakınsamaktan kastınız nedir? 2000 mi?
    Hbk olarak.
    Ama şunu söyliyim.
    Olumlu veya olumsuz her şeye gebe bir yıl diye duydum.Onu da eklemiş olayım.
    Hayırlısı nasip kısmet….
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    yabancı geldiği zaman derinliği olan hisselere gelir, istisnai gelecek vadeden sığ tahtaya gelse zaten ne kadar canı var ki o tahtanın? tabiri caizse, yabancı yokluğunda yerli sermayedarlar güldü, eğlendi, yedi, içti. şimdi, hak edenlerin ayakta kalıp yürüyeceği süreç başladı.
    https://www.patronlardunyasi.com/koc...ek-kirac-yapti
    Bir gün otomotiv dev firmaların basında ipek i görürsem şaşırmam.
    İpek in hisselerinde ailenin destek olması da İpek e özel önem ve yetiştirmelerinden kaynaklanıyor.
    Çalışkan bir kız alçakgönüllü ve insanlara dokunmaya çok önem veren biri.
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    https://www.patronlardunyasi.com/koc...ek-kirac-yapti
    Bir gün otomotiv dev firmaların basında ipek i görürsem şaşırmam.
    İpek in hisselerinde ailenin destek olması da İpek e özel önem ve yetiştirmelerinden kaynaklanıyor.
    Çalışkan bir kız alçakgönüllü ve insanlara dokunmaya çok önem veren biri.
    Ytd
    İlk defa senin sayende haberdar oldum ipekten. Biraz araştırdım, Allah için bende de aynı izlenimleri uyandırdı. Ehilse neden olmasın, sonuçta kariyer başarıları üst düzeyde. Yeter ki şov mast go on şarkısı hep çalsın. bi de Ali gibi olmasın. Ömer iyidir.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    İlk defa senin sayende haberdar oldum ipekten. Biraz araştırdım, Allah için bende de aynı izlenimleri uyandırdı. Ehilse neden olmasın, sonuçta kariyer başarıları üst düzeyde. Yeter ki şov mast go on şarkısı hep çalsın. bi de Ali gibi olmasın. Ömer iyidir.
    Hiçbir şey olmaz abi inşallah.
    Vehbi koç yıllardır bu meseleleri düşünmüş.Anılarım kitabı vardı.Okumustum.
    Cumhuriyet devrinin ilk yetiştirdiği insanlar varlıklar yok olur muhtac oluruz diye çok korkmuş.Çalışmalar düşünceler üzerine sistemli hale getirmiş.Ali nin yapacagı en fazla sponsorluk vermek olur.
    Ki karsılıgını da hesaplamıstır koc ailesi ailecek pinti;)
    Ben onu bunu bilmem elimde pay olsun olmasın tüm şirketlerin basarılı olmasını dilerim.Her şirket bir kaledir fikrim o.
    İyi akşamlar.

5.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Hiçbir şey olmaz abi inşallah.
    Vehbi koç yıllardır bu meseleleri düşünmüş.Anılarım kitabı vardı.Okumustum.
    Cumhuriyet devrinin ilk yetiştirdiği insanlar varlıklar yok olur muhtac oluruz diye çok korkmuş.Çalışmalar düşünceler üzerine sistemli hale getirmiş.Ali nin yapacagı en fazla sponsorluk vermek olur.
    Ki karsılıgını da hesaplamıstır koc ailesi ailecek pinti;)
    Ben onu bunu bilmem elimde pay olsun olmasın tüm şirketlerin basarılı olmasını dilerim.Her şirket bir kaledir fikrim o.
    İyi akşamlar.

Hatta Vehbi Koç, belgeselinde yaptığı işlerin nesillerden nesillere başarılı olması için Amerika Birleşik Devletleri ziyaretinde bir şirketten danışmanlık hizmeti alıyor, bu hizmette kendisine verilen tavsiyeleri tutuyor ve bugünün kurumsal yapısı ortaya çıkıyor.

Atatürk’ün sözüdür her fabrika bir kaledir, müthiş bir düşünsel derinliğin ifadesidir bu söz. Bizim temelde toplum olarak sıkıntılarımız ahlak eksikliği, bilgisizliktir, iş dünyasında da bunun olumsuz yansımalarını görürüz. Bu iki hatamızı giderebilsek Atatürk’ün bu sözüyle Bütün dünyayı tutarız. Sözü şöyle bağlayayım, kaç patron kaç işçi ahlaklı ve bilgili?

İnşallah toplum olarak düzeliriz, bugünlük bu kadar mesai yeter sanırım. Hayırlı akşamlar diliyorum.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    ben de tam olarak bu cümlelerdeki kompozisyon sebebiyle Ali'yi şirketler için tehlike olarak görüyorum.
    Bu söylem çoğunlukla 6s'lılar tarafından servis edilerek dillendirilir ve Fenerbahçe Düşmanlarınca sahiplenilir ve Fenerbahçe'li olmayanlarca desteklenir.

Ali KOÇ öncesi ve Ali KOÇ yönetiminde otomotiv Gurubunu kıyaslamasını ve ABD Ford yönetimi ile birlikte genişleme ve büyüme alınında alınan kararlara göre duygusallığı ve gizil niyetleri bir kenara bırakarak değerlendirilmelidir.

Diye düşünüyorum.

7. https://gazetememur.com/yasam/inan-k...tkeEFF1nP-o47g

KARSN ı % 99 halka arz edip % 1 altın hisse ile on yıllarca bedelli üzerine bedelli ile milletin parasını pula çevirirken, GSRAY da yanlış şekilde HALKA arz edip sonra jetonu düşünce ali cengiz ile yatırımcılar mağdur edilirken ben beklerdim ki KOÇ ailesinden biri çıksın uyarsın....

İpek hanımın haberi var mı bilmem. Bu dünya kimseye kalmaz. Ben yerinde olsam hali vakti yerinde bazı durumları telafi etmeye çalışırdım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    https://gazetememur.com/yasam/inan-k...tkeEFF1nP-o47g

KARSN ı % 99 halka arz edip % 1 altın hisse ile on yıllarca bedelli üzerine bedelli ile milletin parasını pula çevirirken, GSRAY da yanlış şekilde HALKA arz edip sonra jetonu düşünce ali cengiz ile yatırımcılar mağdur edilirken ben beklerdim ki KOÇ ailesinden biri çıksın uyarsın....

İpek hanımın haberi var mı bilmem. Bu dünya kimseye kalmaz. Ben yerinde olsam hali vakti yerinde bazı durumları telafi etmeye çalışırdım.
    Alıntı yaptığın haber de // Türkiye'nin en zengin 5. kişisi olan İpek Kıraç, babasının tüm mallarına tedbir koydurmuştu// yapsın dediğinden fazlasını yapmış. Bundan ağır daha ne yapabilirdi?

Koç Gurubu, Aile içi meseleleri afişize etmez. Bu da gereğini yapmadığı anlama gelmez. KOÇ Yatırımcıları da bunu az çok bilir.

Sayfa 803/929 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •