Onemli Gunler Banner
Sayfa 804/929 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon
Arama sonucu : 7432 madde; 6,425 - 6,432 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Ben fb liyim.
    Ali Koc un spor baskanlıgını dogru bulmuyorum şirketler için. Bazı kişiler toplum önünde çok olmamalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

2. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

3.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Ben fb liyim.
    Ali Koc un spor baskanlıgını dogru bulmuyorum şirketler için. Bazı kişiler toplum önünde çok olmamalı.
    Saygı ölçeğinde ön yargı içermeyen kişisel görüşlere saygı duyulur. Ama ''iyidir, kötüdür'' gibi genellemeler hoş değil.

Ayrıca bu başlık altında her yönü ve her olasılığı konuşulan Romanya Ortaklığı üzerine; Ali KOÇ'un ABD eğitimi sırasında ABD Ford yönetiminin genç kuşağı ile kurduğu ilişkilerin Romanya ortaklığında etkileri ve bunun Avrupa'nın diğer ülkelerinde ki başlayabilcek olan olası Ford yatırımları/ortaklıkları sonrasında daha iyi anlaşılacaktır.

Sağlıcakla kalın.

4.  Alıntı Originally Posted by alihoca Yazıyı Oku
    Saygı ölçeğinde ön yargı içermeyen kişisel görüşlere saygı duyulur. Ama ''iyidir, kötüdür'' gibi genellemeler hoş değil.

Ayrıca bu başlık altında her yönü ve her olasılığı konuşulan Romanya Ortaklığı üzerine; Ali KOÇ'un ABD eğitimi sırasında ABD Ford yönetiminin genç kuşağı ile kurduğu ilişkilerin Romanya ortaklığında etkileri ve bunun Avrupa'nın diğer ülkelerinde ki başlayabilcek olan olası Ford yatırımları/ortaklıkları sonrasında daha iyi anlaşılacaktır.

Sağlıcakla kalın.
    İşlerde basarısız demedim.
    Ben toplum önünde çekişmeli işlerde olmasını dogru bulmuyorum.
    Saygılar sevgiler.
    Hepimize bol kazanç.

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    https://gazetememur.com/yasam/inan-k...tkeEFF1nP-o47g

KARSN ı % 99 halka arz edip % 1 altın hisse ile on yıllarca bedelli üzerine bedelli ile milletin parasını pula çevirirken, GSRAY da yanlış şekilde HALKA arz edip sonra jetonu düşünce ali cengiz ile yatırımcılar mağdur edilirken ben beklerdim ki KOÇ ailesinden biri çıksın uyarsın....

İpek hanımın haberi var mı bilmem. Bu dünya kimseye kalmaz. Ben yerinde olsam hali vakti yerinde bazı durumları telafi etmeye çalışırdım.
    kesinlikle doğru..daha fazlası da var...o karsan olayı çok enteresan..daha neler var...

6. nvidea iyi bilanço açıkladı...bizim teknolojiler yarın canlanabilir..
    sektör üzerinden bist tahtası oynatıyorlar...
    50 milyar beklenen yabancının 25 de 1 i gelirse ki daha öncede yazdım -yatırım yapılabilir ülkeler bölgesi-içerisinde değiliz hala,
    koskoca ülkenin tahtası citi nin oyun bahçesi olur..
    bizim ky de %3-5 kağıt bırakmaya başlamış ki şen ola Halep şehri..
    tuprs ı 3 günde boşalttılar...yarın bak birşey olmaz..

7.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    nvidea iyi bilanço açıkladı...bizim teknolojiler yarın canlanabilir..
    sektör üzerinden bist tahtası oynatıyorlar...
    50 milyar beklenen yabancının 25 de 1 i gelirse ki daha öncede yazdım -yatırım yapılabilir ülkeler bölgesi-içerisinde değiliz hala,
    koskoca ülkenin tahtası citi nin oyun bahçesi olur..
    bizim ky de %3-5 kağıt bırakmaya başlamış ki şen ola Halep şehri..
    tuprs ı 3 günde boşalttılar...yarın bak birşey olmaz..
    ky %3-5 kar a kağıt bırakmaya başlamış demek istedim...yani gir çık..trade e dökmüş..tehlike...

8.  Alıntı Originally Posted by alihoca Yazıyı Oku
    Size değil 'iyidir-kötüdür' gibi genellemeler yapanlar için söylemiştim.

'Gezi olaylarında' iktidarın emrinde ki polisin uyguladığı ölçüsüz bir şiddetle yaralanan ve kaçan insanlara 'Divan Otelinin'' kapılarını açılarak tedavi edilmesi emrini veren Cennetlerde yatası Mustafa KOÇ'uda göz önüne atılarak şirketleri zarar ettirir diye doğru bulmuyorsunuz demektir.

Genç Fenerbahçeliler Derneğini kuran ve yönetimde yer alan Mustafa KOÇ ve Ali KOÇ'un İktidar ve Fetönün başlattığı Cumhuriyetin son kalesi olarak adlandırlan; Fenerbahçe'yi ele geçirme Projesi olan şike sürecini ve Fenerbahçe ve Fenerbahçelilere yapılan yargılama, polis işkencesi, baskı, şiddete karşı DİRENEN Fenerbahçe yönetiminde yer alan Sn. Ali KOÇ'a bir şekilde örneğin Baba Rahmi KOÇ ve diğer KOÇ Ailesinin yanlış bularak engel olmasını istediğiniz söylenebilir sanırım.

Bugün devletin tüm gücünü elinde bulunduran EGEMEN Gücün; Fenerbahçe'ye ve Fenerbahçe CUMHURİYETTİR sloganları atan FENERBAHÇELİLERİ cezalandırmak için, uyguladığı baskıların NEDENLERİNİ sadece futbol ve spor bağlamında olağan faaliyetler olarak görüyor ve de;

Hatta son seçimlerde İktidarın İstanbul Belediye açıkladığı Murat KURUM'a destek veren Galatasaray Yöneticileri gibi destek olması veya sessiz kalmasının şirketin zararına değil fayda sağlayacağını da düşünüyor da olabilirsiniz.

Ama düşünmeniz gereken ve denkleme katmanız gereken önemli temel değer olarak;

Fenerbahçe'in 'Halk' demek olduğu gibi, Fenerbahçe Cumhuriyet Demektir' gibi 'Fenerbahçe Cumhuriyetin Kalesi' olduğu gibi;

KOÇ HOLDİNG ve KOÇ Ailesinin de aynı zamanda CUMHURİYETLE payidar olup, Cumhuriyetçilerle Eş Değer tutulup değer görüldüğüdür. Saltanat yanlılarının Cumhuriyetin değerlerine saldırısını, zarardan kaçınmak maksatlı sırf kazançla kar için veya da sporla sınırlı olmayabileceğini DENKLEMİN içinde katarak tekrar değerlendirebiliriz sanırım.

Sn. Rahmi KOÇ'un o zaman ki İstanbul Belediye Başkanı Sn Tayyip ERDOĞAN için yurt dışı banklarda; milyarlarca dolarlık serveti açıklamasının da salt karla, kazançla veya yönetim bilimi ile yaklaşılarak ele alınarak doğru yanlış değerlemesi yapılamaz gibime geliyor.

Doğru yanlış veya yıkıcı yıpratıcı bir eleştiri yerine farklı bir bakış olarak değerlendirilmesi dileği ile..
    Ali Bey,
    Ben bu tür meseleleri konusmuyorum düşünmüyorum.
    Hayatta 3 konuda konusmayı sevmem.
    1-siyaset
    2- din
    3- spor
    Size iyi geceler.
    Yazdıklarınızı oturup okumadım da göz attım sadece kusura bakmayın.

Sayfa 804/929 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •