Sayfa 282/803 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon
Arama sonucu : 6419 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: Viop LVII

Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    ''Dört doğal sığınak vardır: sessizlik, yalnızlık, dinginlik ve sadelik.''(sn.Ariston'un anısına)
    @Ariston a bir şey mi olmuş!

Bugün piyasaya dikkat edin derim!

2. Bu şartlar altında dayı kurban bayramı ertelensin bu ay sonu ödemelerini de dondursunlar ileri bir tarihe alınsın. Konkardato altın çöktü niye ele.

Nasin ekonomik modele entegresiyle yaşanan süreçten sonra yeni hükümet bu adımı atsın. Pls

3. Teknik analiz diye birşey yoktur intikam..

4. Bugün bizi merkez bangasi ile mehmed abi kurtarır mı sanmıyorum ki kendisinin altın hakkında beyanları var. Bı darbeyi de o vurursa iflas direk ay sonu ödemesi olanlar evde kavga çıkacak.
    Kurban Bayramı iptal olsun.

Adios grande

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bu enflasyon muhasebesini fırsat bilip Ekim 2023 ten bu yana öyle operasyonlar yapıldı ki ne gerçek ne doğru gözler net belki bundan sonra 6-12 ay içinde ancak görebilecek. Şirket özelinde iyisini bulan piyangoyu ekstra tutturacak. Benim piyasada gördüğüm en büyük risk bu.

O yüzden tek hisse aynı patron bir kaç hisse bunlardan uzak durmak ve sepet yapmak lazım. Eskiden olsa ben portföylerde güvendiğim hisse için maksimum % 40 lara çıkılabilir derdim ama şimdi bence % 20 leri geçmemek lazım. Zira % 40 ağırlık ile yanlış hisse çok tehlikeli bir strateji olur.
    Biri benim essek, ağustosta açıklicam, Öteki tam patron şıllıgı, Salih abiye al dedim,bKkal hesabını da yaptım,
    Bugün dünyanın merkezi e yolculuk olacakmı ,bakacug
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. Sayın Nohut o grafikteki stochastik ne öyle onu kaldır yerine volume üstüne DI+- at bunu koy o pencereye.

RSI olan pencereyede RSI üzerine RSI 14 e göre düzeltilmiş 9 günlük mav at kesişmeleri al-sat olarak kullanırsın.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    Bu şartlar altında dayı kurban bayramı ertelensin bu ay sonu ödemelerini de dondursunlar ileri bir tarihe alınsın. Konkardato altın çöktü niye ele.

Nasin ekonomik modele entegresiyle yaşanan süreçten sonra yeni hükümet bu adımı atsın. Pls

Altını ons olarak en yüksek 2450 USD den alsan bugün 2375. % - 3

Senin gibi grandsüpercycle cıya ne yapar % 3 de konkordato ilan ediliyor?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Altını ons olarak en yüksek 2450 USD den alsan bugün 2375. % - 3

Senin gibi grandsüpercycle cıya ne yapar % 3 de konkordato ilan ediliyor?
    Normal reel sektöre giriyorum demişti şimdi Forex falan düşünüyor. Harbiden bu sosyal medya fena. Al malını yat aşağıya... Forumları okuyarak day trade ci olmaya çalıştıkça batiyorlar.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 282/803 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •