Sayfa 658/684 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668 ... SonSon
Arama sonucu : 5471 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Şimdi de tekrar toplanıyor..

2. bence bofanın Her zamanki gibi satışlarının bitmesini bekliyoruz ytd.

3. Grup sessiz bir hareket gelsede moraller yerine gelse keşke.

4. İşlem hacminde belirgin bir artış var..

5. günaydın 40.90 a 26K set çekildi ytd.

6. 2023 yılı gerek ülkemizde yaşanan deprem felaketi gerekse dünyadaki karışıklıklardan
    dolayı oldukça zorlu geçti. Enflasyon ve faiz artışları ile enerji ve işçilik maliyetlerindeki
    yükselişler yüzünden birçok şirket zor bir süreç ile karşı karşıya kaldı. Şirketimiz, bu
    süreçte dahi gerçekleştirmiş olduğu satış gelirleri 2023 yılında 562.865.638 TL’ye
    ulaşmıştır. Hedefimiz, 2023 yılında yakalamış olduğumuz ivmeyi artırarak ihracat ve
    yurtiçi satışlarımızı yükseltip karlılığımızı 2024 yılında da maksimum seviyeye
    ulaştırmaktır.

faaliyet raporundan bir kesit...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Üretimden çıkan atık malzemeler için geri dönüşüm sistemi geliştirerek hammadde kullanımında verimliliği
    maksimum seviyeye ulaştıran Berkosan, tesislerinde enerji tasarrufunu artıracak ve karbon ayak izini azaltacak
    yatırımlarını geliştirerek sürdürüyor. Berkosan, Türkiye'nin enerji kaynaklarını koruyor.
    Üretimden çıkan atık malzemeler için geri dönüşüm sistemi geliştirerek hammadde kullanımında verimliliği
    maksimum seviyeye ulaştıran Berkosan, tesislerinde enerji tasarrufunu artıracak ve karbon ayak izini azaltacak
    yatırımlarını geliştirerek sürdürüyor.
    Berkosan, ürettiği ısı yalıtım malzemeleriyle Türkiye'nin enerji kaynaklarını koruyor, yüzde 35'lere varan enerji
    tasarrufunda büyük rol oynamaktadır..

bir kesit daha..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. , katlar arası şap altı uygulamasından, duvar arası ve çatı izolasyonuna, parke
    altı ses ve ısı yalıtımından frigorifik soğutuculu araç izolasyonuna, klima iç ve dış ünite aksamı içinden
    ses ve titreşim izolasyonuna, mekanik tesisatlarda ısı ve ses önleyici, ayrıca ses ve titreşim emici bant
    olarak çok geniş bir alanda hizmet sunmaktadır.

Sayfa 658/684 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •