Sayfa 289/804 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon
Arama sonucu : 6425 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    Fatura kesilip ÖTV ödenmeden fiyat garantisi var mı sen sor abi aklına.kurt dusureyim. Nas modelinden tecrubeynen.
    devlet kaynaklı işler dısında fiyatımız sabit dedi...

mehmet şimşek çıkıp ben %10 değil %60 ötv istiyorum derse elon amcada bize giydirir...

ama mehmet amcamız sistemin adamı oldugu için korkmaya gerek yok...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

endek tat vermiyor.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

12.408.........................LONG.......açtık hadi pislik pala

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Citi: Türk piyasaları 'rönesans anının eşiğinde' - bloomberght.com

Aralarında Luis Costa ve İlker Domaç'ın da olduğu Citi analistleri, tarafından yayımlanan notta Türk lirası ve Türk tahvillerinin performansının genel olarak TCMB'nin beklentileri yeniden çıpalamasına, regülasyon önlemlerinin sona erdirilmesine yönelik net bir strateji olmasına ve dezenflasyon süreci ve cari denge için gerekecek inandırıcı bir mali konsolidasyona bağlı olduğu belirtildi.

Citi, TCMB'nin doğru politika patikasında olduğunu ve para politikasının piyasalar tarafında fiyatlanana göre daha uzun ve daha sıkı kalabileceğini belirtti.

Raporda "Türkiye varlıklarındaki büyük prim açıkça yerel cephede. Yurtiçi TÜFE'de daha iyi bir dengelenme anına yaklaştıkça Dolar/TL spotta daha fazla istikrar, forward piyasada ima edilen getirileri aşağı çekmeye hazırlanıyor" ifadeleri kullanıldı.

Türk bankalarına karşı 'nötr'
    Türkiye'nin BB notlu öncüllerine yaklaştığı belirtilen raporda devlet tahvili spredleri için "Türkiye endeks seviyesinde BB notlu ortalamaya sadece 50 baz puan uzaklıkta" denildi ve "Artık tüm derecelendirme kuruluşlarının politika normalleşmesini ve temel iyileşmeleri yansıttığını görüyoruz. Yaklaşan not gözden geçirmelerinin bir miktar yukarı yönlü baskı yaratması muhtemeldir. Bununla birlikte, Türkiye'nin kredi notunun esas olarak kurumsal ve siyasi riskler tarafından kısıtlandığını düşünüyoruz" değerlendirmesi yapıldı.

Analistler Türk hisselerine yönelik değerlendirmelerinde ise bugüne kadarki güçlü sektör performansının hisse fiyatlarına yansıması sebebiyle bankalara karşı nötr olduklarını belirti.

Raporda, "Tüketim sektörüne karşı pozitifiz ama daha defansif pozisyonları tercih ediyoruz (Beğendiğimiz hisseler arasında BİM ve Coca-Cola İçecek var). Eğer Türkiye geleneksel ekonomi politikalarını sürdürürse burada yukarı yönlü değerleme potansiyeli mevcut" değerlendirmeleri yer aldı.

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.bloomberght.com/citi-tur...iginde-2353450
    Bu rapora göre bile pıst 100 çalkalıyıp aşağı vermeleri gerekli bankalarla ama trenin ön vagonları ağır misafirlerle dolu basamıyorlar bir vagondaki benim istasyona geldim diyip inmeye kalksa ivme yapacakda ayağa kalkan yok kısmet
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,896
    11.5xx den longlar elime yapıştı...

Benim sorunum ,maliyet iyi oluyor ama nerede çıkacağım konusunda ,malesef kötüyüm.

Mümkünse GOGOGOGO olsun da şu longları verelim..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6. İki gündür tahta değişimleri ile endeksi yukarda tutuyorlar pıst 100 3.45 dolares cds 260 bankalar %300 yukarı elimizdeki veri.
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,780
    Bozkurt piyasalar '' Rönesans eşiğinde ''
    Ben de Endex ''lale devrini '' yaşıyor
    Diyorum

sen ne dersin bu işe

8.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Bozkurt piyasalar '' Rönesans eşiğinde ''
    Ben de Endex ''lale devrini '' yaşıyor
    Diyorum

sen ne dersin bu işe
    Benim için fark etmiyor, endekis yükselsede düşsede petkm hep suyuniçinde

Daytradeci olarak fikrimi soruyorsan mimkin değil tüyo virmem, endekis vobdan kazandıklarımı petkimin tahtacısını anca doyuruyorum, bize yımırtalı pide yok

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 289/804 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •