Sayfa 611/690 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661 ... SonSon
Arama sonucu : 5518 madde; 4,881 - 4,888 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Bana kalırsa borsa komple kapatılmalı, bu iş kumar gibi yürüyor bizim borsada gerçek yatırımcı her zaman mağdur olur,
    Patron işine geldiği gibi yada eline göre bilanço yollar, bedelli yapar vs vs, tahtacı desen seni ütmeye uğraşır, spekisi desen günlük para kazanmaya çalışır, aracı kurumlar sık sık işlem yaptırıp hacim yaptırıp komisyondan kazanmaya çalışır falan filan
    Her gün hisse alınıp satılır mı yahu spenc hc bu kadar hacim olması sence gereksiz değil mi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. Mesela sende hep hacim az, hacim olsun dersin ara ara
    Neden?
    yatırımcıyı hammal olarak gördüğün halde neden hacim olsun istersin bunu bana açıkla
    yatırımcı alır bekler, öyle değil mi

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bana kalırsa borsa komple kapatılmalı, bu iş kumar gibi yürüyor bizim borsada gerçek yatırımcı her zaman mağdur olur,
    Patron işine geldiği gibi yada eline göre bilanço yollar, bedelli yapar vs vs, tahtacı desen seni ütmeye uğraşır, spekisi desen günlük para kazanmaya çalışır, aracı kurumlar sık sık işlem yaptırıp hacim yaptırıp komisyondan kazanmaya çalışır falan filan
    Her gün hisse alınıp satılır mı yahu spenc hc bu kadar hacim olması sence gereksiz değil mi
    Bu cevap bu işin kıvırma kısmı bence! Çocuğuna yedirip yedirmemek sana kalmış. Benim mutsuzluğum senin çocuğun mutluluğu oluyorsa! Genel diyorum tabi üstüne alınma lütfen. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Mesela sende hep hacim az, hacim olsun dersin ara ara
    Neden?
    yatırımcıyı hammal olarak gördüğün halde neden hacim olsun istersin bunu bana açıkla
    yatırımcı alır bekler, öyle değil mi
    Hala ucundan birşey yakalar mıyım derdine düşme bence! Konu olmayan malın ticareti olur mu? Bu konunun haklı olduğun bir tarafı yok! Ytd

5. Beni pek sevmezler forumlarda, varsın sevmesinler! Afedersin mal taşıyanlar mal mıyız? Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Hala ucundan birşey yakalar mıyım derdine düşme bence! Konu olmayan malın ticareti olur mu? Bu konunun haklı olduğun bir tarafı yok! Ytd
    Ne yapabilirim ki bu konuda,
    Timsahlar
    Köpekbalıkları
    Aslanlar
    Ceylanlar
    Hepisi aynı gölde su içmeye çalışır
    Birileri av olmak zorunda, tabiat kanununu yeniden mi kuralım.
    Soyulmamak için, çoluğunun çocuğunun rızkını buralara getirmemek lazım
    mesela arsa alınabilir
    Orda soyguncu toprağını çalıp götüremez, mal senden eksilmez

7. Borsada duygulara yer yok, eğer duygusal olursan kaybedersin.
    Örnek, 4 nisanda fedoramca ereğlide yıllarca topladığı biriktirdiği malları sattı, sonrası malum, o günden sonra hisse yavaş yavaş yükseldi.
    Demek ki burda da birilerinin satmasını bekliyorlar.
    Bu savaşı
    Kim sabırlı ise o kazanır
    Diyeceklerim bu kadar

8. Konuları çok farklılaştırmaya gerek yok! Bu durum rızıka getirmeye gerek yok dediğin kısım açık ve nettir.
    Biliyorsun ben yazıları yazanların önce rumuzlarına tıklarım!
    Tıkladığımda gördüğüm şeyler ile yapılan şeyler arasında aynı bağlar olmalı! Buraya ballandıra ballandıra yaptığını yazmak ama diğer taraftan da inandığın şeyi savunmak bana biraz iki yüzlülük gibi geliyor. Çıkar dünyası hangisi işine gelmişse o kişi ve kişilerin!
    Bozkurt Hc sözüm sana değil aman diyim. Rumuzunu tıkladığım kişi ve kişilere! Ytd

Sayfa 611/690 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •