Sayfa 612/690 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662 ... SonSon
Arama sonucu : 5518 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. AMKun şirketi kiraz ek para kazan. Böyle kepazelik olamaz. Bu nasıl bir hisse kudurmamak elde değil. Hep bir sinir harbi. Kan gitmez degimiz essek grubundan Kardemir ve Ereğli bile gitti. Sen manda poku gibi yat. Aman çıkma

2. Ben dün sövdüm rahatladım, bugün karnım ağrımıyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3. Tahtaya bakınca zaten ortalıkta mınacolu amukacci ile sikinovskide oyunda yok, demekki işlerini gördüler tumanlarını çektiler

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4. Bazı arkadaşlar açık yapana yada viopta short yapana sinirleniyor. Ya arkadaş bu AMK un laneti shortlanmazda ne yapılır. Bre vicdansız 30 yıldır yerinde malak gibi yatiyorsun. Lan git 1 dolar ol. Sanki 10 dolar ol diyoruz.ulan Enka bile gitti bu süreçte. Her rallinin mazotu oldun. 5000 endekste 20 lirasin 8500 endekste 20 lirasin 11000 endekste 20 lirasin. 20000 endeks olsa sen 20 lirasin. Maydonoz kadar haysiyeti olmayan hissenin pırasa kılıklı tahtacısi, semiz otu kılıklı yönetimi size sesleniyorum AMK un adamları Kiraz ekin.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Borsada duygulara yer yok, eğer duygusal olursan kaybedersin.
    Örnek, 4 nisanda fedoramca ereğlide yıllarca topladığı biriktirdiği malları sattı, sonrası malum, o günden sonra hisse yavaş yavaş yükseldi.
    Demek ki burda da birilerinin satmasını bekliyorlar.
    Bu savaşı
    Kim sabırlı ise o kazanır
    Diyeceklerim bu kadar
    Burada Fedoramcayı örnek vererek eskiler malı satmadığı için mi gitmiyor demek istedin? Suçlu malı taşıyanlar mi? Gerçekten böyle mi düşünüyorsun.
    Konu açık yapmaktan buraya gelip lafı gediğine mi koymaya çalıştın? Ytd

6. Bazı arkadaşlar diyen bazı arkadaşlar! Önce konuyu ayırt etsin ? Soru nedir ona baksın!
    Sonra 30 cente gelince alırım diye burada yırtınsın, üstüne de hsbc nin cümlesini kurmayıp oradan cımbızladığını buraya yapıştırıp tellallık yapsın. Sonra ağlayıp timsah gözyaşları yapmasın bence!
    Soruya baksın ne sormuşum! Ytd

7. İşinize geldimi nasıl savunuyorsunuz yaptığınız şeyi! Vay be. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    İşinize geldimi nasıl savunuyorsunuz yaptığınız şeyi! Vay be. Ytd
    Körler ve sağırlar olmuş! Tam cuk oturmuş aslında. O öbürünü diğeri ötekini savunur! Ortada mal yok ama.. yarında hayırlı cumalar denildimi ohhh mis gibi dünya! Ytd

Sayfa 612/690 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •