Sayfa 565/591 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575 ... SonSon
Arama sonucu : 4724 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Diğer taraftan da vergi dairesine 3 aylık 1 milyar zarar var demişler
    Ama zaten bir kaç bilanço dönemi böyle zararlar geleceği beklenti dahilinde sanırım
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

2. Horosumun tüyü kara, sesi gider Üsküdar'a, ben ararım yana yana
    Gah gah bili bili, gah gah

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,486
     Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    Dudu abi günaydın
    Dün günün en yükseğinden ve 200 haftalık ortalama üstü kapanış
    Bir sinyal üretir mi?
    Gunaydin

http://share.matriksdata.com/shareMa...05230938483320

7-8 haftadir yataydayiz..

Bu olumlu ama sari 200 EMA altindayiz..

Hafta kapanisinda bakmamiz daha dogru olur.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,486
    Yilin ikinci yarisinda degerlendimemiz daha dogru olur..

3 ay daha yatayda bekleyebiilirse, yonetim borc sorununun cozumu anlaminda adimlar atarsa daha iyimser oluruz..

Su anda hic bir sey yapmiyorlar..

SASA tahsisli sermaye aritisi yapiyor mesela, bunlar ne yapiyorlar???
    Son düzenleme : Dudu; 23-05-2024 saat: 10:13.

5. Buharı tütüyeaah

Gübrelemeye devam.

Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,486
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Buharı tütüyeaah

Gübrelemeye devam.

Ytd
    Methan gazi patlayabilir..

7. Vayy be, dalga geçiliyor ama şaka maka Oyak gibi bir kurumun ülkenin göz bebeği bir şirketinde yapılanlara bakınca insan çok üzülüyor. Bu kadar borçlanma, bir sürü alanda satın almalar, liyakatsız çalışanların işbilmezliğinden miydi yoksa bile isteye şirket bu duruma sokulup şahsi çıkarlar sağlanıp servet mi elde edildi merak konusu. Her iki durum da kötü.

Şirketten, Oyak'tan bir açıklama gelmediği gibi ülkede son kalan 2-3 nispeten korkusuz gazeteci de olaya hiç dikkat çekmiyor. Tuncay Turşucu da üstü kapalı şekilde önden yüklemeli, arkadan ittirmeli falan filan deyip yorum yapmayı bırakmıştı.

Hadi bizim kurumları geçelim de yabancı kurumlar da hiç rapor yayınlamadılar şirketin bu batağa saplanmasıyla ilgili. İlginç.

8.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Vayy be, dalga geçiliyor ama şaka maka Oyak gibi bir kurumun ülkenin göz bebeği bir şirketinde yapılanlara bakınca insan çok üzülüyor. Bu kadar borçlanma, bir sürü alanda satın almalar, liyakatsız çalışanların işbilmezliğinden miydi yoksa bile isteye şirket bu duruma sokulup şahsi çıkarlar sağlanıp servet mi elde edildi merak konusu. Her iki durum da kötü.

Şirketten, Oyak'tan bir açıklama gelmediği gibi ülkede son kalan 2-3 nispeten korkusuz gazeteci de olaya hiç dikkat çekmiyor. Tuncay Turşucu da üstü kapalı şekilde önden yüklemeli, arkadan ittirmeli falan filan deyip yorum yapmayı bırakmıştı.

Hadi bizim kurumları geçelim de yabancı kurumlar da hiç rapor yayınlamadılar şirketin bu batağa saplanmasıyla ilgili. İlginç.
    Sn. Oralet bence kötü gidişattan 2022'nin sonuna kadar OYAK Gn. Md.'nün ve Y.K.'nun haberleri yoktu, hatta kendlerine şirketin gidişinin çok başarılı olduğu söyleniyordu. Ancak benim anlamadığım nokta Mali İşlerden sorumlu Gn. Md. Yrd.cısı Hektaş'ta 2019-2023 arasında Yönetim Kurulu Başkan Vekili idi. Peki o bu kötü gidişatı nasıl farketmedi?

Sayfa 565/591 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •