Sayfa 291/803 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon
Arama sonucu : 6422 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: Viop LVII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,780
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Ben alıyorum çoğunu yazmıyorum....forumda bazıları üzülüyor terste kaldıkları için....ben kendimi yazma konusunda frenledim...
    benim için problem yok , yazanada yazmayada sygımız sonsuz
    takılıyorum

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Ben alıyorum çoğunu yazmıyorum....forumda bazıları üzülüyor terste kaldıkları için....ben kendimi yazma konusunda frenledim...
    hahahhaa, doğru diyosun.. sen terste kaldıysan gelip dalga geçiyorlar, artı işlem yaptığını söylersen yalan söylediğini kanıtlamak için debeleniyorlar.. ruh hastası hepsi

3.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Sen takılma.. Sen reel işlem yapıyorsun..Anlık yazıyorsun. Sana takılanlar da geyik için takılıyor...
    Kar zarar olur..Hepimiz kalırız terste...

İnsanlar palavracılara sarıyor burada..Yoksa kaybedene üzülür, kazanana sevinirler.

Dün başlamadık bu işe, sahtekarı 5 km den tanırız...Onlarla derdimiz ki onların da ne mal olduğunu herkes biliyor burada ..

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Sen takılma.. Sen reel işlem yapıyorsun..Anlık yazıyorsun. Sana takılanlar da geyik için takılıyor...
    Kar zarar olur..Hepimiz kalırız terste...

İnsanlar palavracılara sarıyor burada..Yoksa kaybedene üzülür, kazanana sevinirler.

Dün başlamadık bu işe, sahtekarı 5 km den tanırız...Onlarla derdimiz ki onların da ne mal olduğunu herkes biliyor burada ..
    ben senden daha iyiyim demekki plakasını radara yazdırdığımda aşağı baktımmı görüyorum o nıckleri 5 km gitme
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    ben senden daha iyiyim demekki plakasını radara yazdırdığımda aşağı baktımmı görüyorum o nıckleri 5 km gitme
    Hahaha
    El elden üstün Bulut Tecrübe senin ki

6. Piyasanın 2 günlük hareketi bana farenin üfleyerek yeme hikayesine benzetiyorum.Bakalım ne kadar daha devam edecek.
    FORMASYON AVCISI -53

7. İş yatırım 3.38-3.45 aralığından satılan malları karşılıyor 2 gündür .Bakalım kim pes edecek
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,896
    PETKOM,sayende evrim geçirdik,solungaçlarımız çıktı...

12X olacak dediler,aldık...en azından dibi belli..0.4 dolar.Atom bombası atılsa dibi 13-14 tl...

100 cm lik yayı sıkıştırmışlar...40 cm olmuş..Biraz daha zorlarsan 30 cm de olur...Ama önündeki engel kalkarsa 100 cm de durmaz..O momentumla 140 cm olur...BORSADA Kİ MANTIK BUDUR.

Tek yerde kuru kalmıyor ama bu nasipsizlik neden?

''Vermeyince MABUD ne yapsın sultan MAHMUT''

FEDi bekleyeceğiz.O namıssız ne zaman faiz indirecek?
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 291/803 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •