Onemli Gunler Banner
Sayfa 811/929 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon
Arama sonucu : 7427 madde; 6,481 - 6,488 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. 10.768 i aşağı kırarsa ilk olarak ivedi 10.285...bist100 den bahsediyorum..
    zaten onu da kırdımı şen ola Halepp şehri...yarın önemli...
    eğer 10.768 i 2 mum hacimli geçerse, hiç mantık aramadan,hiç mesnetsiz,izansız 11.300 e gider..
    zaten ondan sonrası 11.800..
    11.800 ü sağ Salim görüp hala mal da kalanın aklına şaşarım..
    demedi deme Osman ım..

2. Tahmin ettiğim gibi tek bir aracı kurum tahtanın içinden geçmiş yine. BOFA ve ilk 5 dışında satıcı sadece 4600 lot. İnanılır gibi değil. Bu BOFA saçmalığına bir son verilmesi lazım. Sade froto da da yoklar Her kağıtta buna benzer hareketler.

3. Kamyon tarafında işler aşırı sıkıntılı.Fabrika tek vardiyaya düştü ama tek vardiya bile fazla.O derece berbat.İç pazarda yaprak dahi kımıldamıyor.Kuşlar söyledi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

4.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Bir şey olmaz telaşa lüzum yok;)
    Ytd
    Aynı fikirdeyim. Ben de çayımı içiyorum keyifle. Olağan bir düzeltme.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku

10.768 i aşağı kırarsa ilk olarak ivedi 10.285...bist100 den bahsediyorum..
    zaten onu da kırdımı şen ola Halepp şehri...yarın önemli...
    eğer 10.768 i 2 mum hacimli geçerse, hiç mantık aramadan,hiç mesnetsiz,izansız 11.300 e gider..
    zaten ondan sonrası 11.800..
    11.800 ü sağ Salim görüp hala mal da kalanın aklına şaşarım..
    demedi deme Osman ım..
    Merhaba Gürsel bey,
    Nokta atışı ve anlaşılır teknik analizleriniz için teşekkür ederim ancak sadece orelet Osman’a hitaben yazmanıza üzülüyorum. Zira, Osman teknik analize falan pek inanmaz ilgi de göstermez. Hektas o unun ayarlarını bozdu

6.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    Aynı fikirdeyim. Ben de çayımı içiyorum keyifle. Olağan bir düzeltme.
    Temettümü alırım geçerim.
    Yıllar sonra beklediğimiz gibi devam etmemişse de işler napalım satar bu işte zarar ettik deriz.
    Boşver….
    Em satıs faiz dolar altın zart zurt bu aksam yolda aklıma geldi.Ticarette dert mi biter.
    O olur bu olur su olur.
    Çalışsınlar.Sırtımızda yumurta küfesi değil ya canımız sıkılırsa satarım.
    2010 olmus 14 yıl.
    Ana parayı cıkarmısım fazlasıyla bundan sonra da kafamızda nereye gideceği ne vereceği üç aşagı bes yukarı tahmin ediyoruz.
    Koc un şirketlerinde bundan sonra eİlecekse yatırımcı diğerlerinse abad mı olucak?
    Ben beyaz çayımı yudumlayayım herkese bol kazanç herkese iyi geceler.
    Korkak kalp daima mağluptur.
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Merhaba Gürsel bey,
    Nokta atışı ve anlaşılır teknik analizleriniz için teşekkür ederim ancak sadece orelet Osman’a hitaben yazmanıza üzülüyorum. Zira, Osman teknik analize falan pek inanmaz ilgi de göstermez. Hektas o unun ayarlarını bozdu

Eyvallah kardeşim
    Osman anladı teknik analiz in önemini..gir çık lara başladı..inceden çalışıyor..bakma burda karşı gibi durduğuna..

8. Gürsel abi, 11.800'ü görüp hâla malda kalanın aklına şaşarsın tamam da bunun Türkçe meali oraya gelince ben olsam satarım, düzeltme gelir demek sanırım.

Şimdi sana 3 sorum var,

1. Tüm teknikçiler tahta yapıcının hareketlerinden çeşitli analiz yöntemleriyle bir sonraki hamlesini tahmin edebiliyorsa ve 11.800 de satın derse, tahta yapıcı keriz mi ordan aşağı salsın? Ben tahtacı olsam çift meme pardon tepe yaptı, aşağı salacak diye düşündükleri için inadına yukarı sürmez miyim yani?

2. Arabalar şehir içinde olduklarını nerden biliyolar da daha çok benzin yakıyorlar?

3. FB dışındaki takımların âhı mı tuttu Ali Koç'u da tüm Koç şirketleri bilançolarında su koyverdi?

@hectoral, Gürsel abi kızım sana söylüyorum gelinim sen anla diyor. Benim şahsımda herkese aynı zamanda bu paylaşımları. Kıskanmayalım lütfen.

Bonus:

İzmirlinin rahatlığından istiyorum.

Sayfa 811/929 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •