Onemli Gunler Banner
Sayfa 616/690 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666 ... SonSon
Arama sonucu : 5519 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Ama sıkıntı yabmayın, endekis vobdan kazandıklarımla petkimin tahtacısını doyuruyorum

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. Bana fedoramcayi örnek gösteriyorlar arada, orada şurada. Yahu şişede bile duramadi o geldiğinde bilmem kaç yılım dolmuştu benim, hop oradan Ereğliye zıpladı. İki yıl bilemedin üç yıl kalmıştır Ereğli de en fazla. Benim en kısa kısa olanim en az 4 yıl o da bu, diğerleri 12 yıla girecek var. Övünme değil bu ve Banka hariç tabi. Fedoramca şişe den giderken onu FED on şarkıları ile kizdiririrdim. Ama şu forumlarda gördüğüm düzgün insanlardan biridir. Buradan ona saygılarımı sevgilerimi sunarım.. o babasının etkisinde kalmıştır yine. Konuşmadık sebebini bilmiyorum ama.. 🤔 ytd

3. https://youtu.be/EYfCGBOPuso?si=hdDTKxoiRAt8IMUP
    FED ondan FEDoramacaya gelsin.
    Asiginim yanında olamasamda.. ytd

4. Aslında hepimiz bir fedoramcayız, borsa şarabından içen deli divane olur
    Şişede durduğu gibi durmuyor meret

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bakalım erken öten spencin kafasını kesecekler mı. Varsin kessin be gülüm, senden gelecek acıyı şarap diye içerim ben.. 😂 ytd 🐓
    Spenc demek! Bir çeşit Çilli horoz anlamı var. Çok dalga gecerlerdi soda forumda, kacisan horoz klipleri atarlardı 😊 eglenirlerdi, hamalligimla. Şükür ki Bugünleri mı o günlerime borçluyum.. 😂
    Sağolsunlar..

6. Geçen önde gelen petrokimya şirketlerini attım buraya. Bazılarına baktım, al birini vur ötekine bundan farkı yok uzun zamandır. Sektorsel etki bir türlü toparlanamdi ama Tabi bazı Amerikansirketleri hariç, vardir içinde başka dinamikleri bilemem.
    Petkimde yıllardır beklenen stari koydu iç dinamiklerine. Bekledik bekledik bekledik. Hastadan ümit kesilmez şeklinde bekledik.. Hakkımızda hayırlısı olsun.. ytd

7. Hasta kanser umarım kurtulur Starla bu meretten ama tahtacisida ruh hastası muhtemeldir ki. Ytd

8. Herif oyuna mınacolu amukacci ile sikinovskiyi soktu

Sayfa 616/690 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •