Sayfa 618/694 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668 ... SonSon
Arama sonucu : 5551 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Yapılması sonrası günah çıkarmak başka, eee diğer günah cikarmayanlar yapsın mı peki?
    Ben ona karisamam orada da vicdan devreye girer. Vicdani nasıl arzu ediyorsa yapabilir, yapmayadabilir. Ama inandığı şeyin tersini yapiyorsalar o zaman bende yazarım.. konuyu daha açık nasıl yazsam bilemedim.
    Tane tane oku ve anla.. anladın mı diye sormayacam..

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Puahahahhahsh

Günah çıkartıyordur
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Günah çıkarma, Katolik inancında bir kişinin Tanrı'nın kendisini bağışlaması için din görevlisine günahlarını anlatarak kabul etmesi anlamına geliyor. Genellikle günah çıkaran kişi itiraf odası olarak bilinen kabinlerde bir panelin arkasına gizlenerek din görevlisiyle konuşuyor.
    Bizim inancımızda günah çıkarma diye birşey yok spenc hc
    Allah a tövbe istigfar duası edilir.
    Ben senin kulunum; gücüm yettiği kadarıyla senin ahdin ve va'din üzere bulunuyorum. Yaptığım fenalıkların şerrinden sana sığınırım. Üzerimde olan nimetlerini itiraf ederim; günahımı da itiraf ederim. Beni bağışla; çünkü senden başka hiçbir kimse günahları bağışlamaz.â€
    Sen yazdın dün, ben değil. Demek ki öyle görüyorsun o şekilde anlıyorsun diye. Oradan girdim.
    Üstüne sen yazmış olmana rağmen, bir de vaaz verdin. Tebrik ediyorum seni..

3. Soru cevap gitmek istermisin kapatmak mı istersin konuyu. Karşılıklı konuşuyoruz. Sen belki işin makarasinda olabilirsin bilemem..

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Sen yazdın dün, ben değil. Demek ki öyle görüyorsun o şekilde anlıyorsun diye. Oradan girdim.
    Üstüne sen yazmış olmana rağmen, bir de vaaz verdin. Tebrik ediyorum seni..
    Espiri de mi yapmayalım, herif gelip öpücük atmış dalga geçiyorlar benimle, anlamadın mı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Espiri de mi yapmayalım, herif gelip öpücük atmış dalga geçiyorlar benimle, anlamadın mı
    Hah işte bu arkadaş oldukça dini duyguları yüksek biri dimi? Vaaz verecek kadar doğru mu? Sende bu cevabı verdin günah çıkarıyor diye espiri ya da değil bilemem. Öyle biri değil mi?

6. Ama kısa ve öz cevap ver. O olmuş bu olmus demeden.
    Dediğim gibi biri dimi. ?

7. Çok strese giriyorsun relaxs ol, bu piyasalar böyle terste kaldınmı dalga konusu olup madara ederler.
    Daha bana ne demiyorlar ki
    Kıvırtmadan yürü her yerinden petko dökülüyor
    Suyuniçinde solungaçlarım çıktı
    Neyise ki endekis mütehassısı oldum da ordan kurtarıyorum totoyu
    At ordan bi bergen klibi bünyeye iyi gelir

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bugün endekisin içinden buldozer gibi geçerler diye düşünüyorum
    Buldozerin paletinin biri geçti

Sayfa 618/694 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668 ... SonSon

Yer İmleri