Sayfa 619/694 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669 ... SonSon
Arama sonucu : 5549 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Hocam stresle ne alakası var. Sen korkuyorsun doğruyu söylemekten çünkü aynısını sen yaptığın için doğruyu görmek istemiyorsun.
    İşi girgira vurmaya çalışan sensin. Çevirmeye çalışan sensin. Dün yapılanın yanlış olduğu itiraf ettin 3 ncü kişiler diye. Kendinizi kandirmayin bence. Eğer inanan biri isen, ha inanmıyorsan vicdan senin o kısım beni ilgilendirmez. Bak o zaman ağzımı açmam. Vicdansiz derim olur biter. Ama diğer türlü olursa konuşurum, çünkü cevap beklerim. Kandirmayin kendinizi.. ytd

2. Hocam ben çok fena biriyim, borsada hiç acıma duygusu yok ben babamı bile üter oğluma malı kitlerim
    Benim ipimle kimse kuyuya inemez
    Tek öpemediğim bu tahtaci
    Ondanda stajerlik öğreniyorum

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3. Şu piyasalarda stres yapacak en son insan benim.
    Hergun burada yazan adamdan uzuncu mu olura kadar gider bu işin ucu. Neyin stresi hem yaşanmış bunca acı ve sıkıntıdan sonra? Şaka misiniz! İlginç geliyor bana bu cumleler.

4. Başkalarının hadi canım olur mu dediklerini gün ve gün burada yazarak canlı canlı yaşamışım. Ve diğerlerinde de öyle yıllarca yazarak.
    Araya ne savaşlar, ne krizler, ne pandemiler girmiş. Asıl hergun alıp satanlar strese girer, yarın ne olacak diye baktıkları için. Ben geçmişte ne yaşadığıma bakarım. O işler benim yazdığım gibi kolay olmadı, okuması kolay görünüyor tabi. Grafikler yaşanmışlıkları kuş bakışı bakarsanız anlarsınız. Beni kendinizin yaptıkları gibi görmeyin derim.. ytd

5. Spenc hc ben daytradeciyim vobcuyum her gün trade ederim, ben senle kavga etmek istemiyorum, ben senin için burdayım.
    Ölmez sağ kalırsak bu sayfada uzun yıllar birlikte bu tahtanın başını bekliycez.
    Haa ben şort açarım buna kızsanda yabcak bişii yok belki de bugün ben şort poz. açtığım için endekise göre sağlam duruyordur, bilemeyiz.
    Tahtaci herif fena soyguncu
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...87#post6811587

6. İmzaya ekledim, ölene kadar mokokoyu

7. Yahu ben sana hiç kızmadım ki. Senden istediğim cevabı aldım ve şimdiye kadar yaptıklarını buraya yazıp durdun iki gram laf ettim mi hiç. Yaptığın açığa yaptığın voba! Hiç laf ettim mi? Hatırlamıyorum bile ettiğimi. Senin vicdanınla ilgildir senin yaptığın ya da yaptıkların beni ilgilendirmez ve aksine saygı duyarım.

Ama ben iki tane yüzü olanlardan korkarım.
    Zaten tüm korkumuzda bu. Hala anlayamadığını düşünmüyorum artık. Sen renklisin ama onlar değil.. ytd

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İmzaya ekledim, ölene kadar mokokoyu
    Nolmus ki mokoko olacak kadar. Zaten öyle yaşamadık mı bunda şimdiye kadar.. ytd

Sayfa 619/694 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •