Onemli Gunler Banner
Sayfa 620/690 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670 ... SonSon
Arama sonucu : 5519 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Sen hiç yusufla birlikte yaşamaya alismadigin için sürekli mokoko vaziyetindesin.
    Ondan olabilir, seninde bu yüzden buradaki ömrün diğerleri gibi kelebekler kadar olacak.. demedi deme.. ytd

2. Benim hayatı ciddiye alan bir kişiliğim yok spenc hc, napim zararda etsem gülerim
    Ölene kadar 'mokoko'
    Bir gemi uzun bir yolculuğa çıkıyormuş ama bu gemide bir kapftan ve üç tayfa varmış. Gemi daha sonra fırtınaya yakalanarak batmış ama nasıl olduysa KAPTAN ve TAYFA'ları kurtulmuşlar. Ama sonuç olarak bir adaya düşmüşler hemde Yamyam’ların adasına . Adaya geldiklerinin ilk gününde YAMYAM'lar bunları yakalar ve bir soru sorarlar .

Soru:ÖLÜM MÜ yoksa mokoko mu? diye soru sorarlar . Ve sabaha kadar mühlet verirler . Ertesi gün ilk tayfaya sorarlar ölüm mü yoksa mokoko mu? Tayfa ölmektense bilmediğim şeyi olurum daha iyi der ve mokoko diye cevap verir. Ardından adamı bir kere s*kerler ve bırakırlar. Diğer tayfaya da aynı soruyu sorarlar ve aynı cevabı alırlar ve onu da yaptıktan sonra serbest bırakırlar. Son tayfada aynı olayları yaşar ve serbest bırakılır. Sonunda KAPTANA gelmiştir KAPTAN çevresindekilere nutuk atarcasına ayağa kalkar ve

"Ben bir KAPTAN olarak gururlu ve şerefli biri olarak yaşadım ve yine bu şerefimi hayatım pahasına da olsa vermem, ben ölümü tercih ediyorum†der. Bunu duyan kabile reisi "o zaman buna ölene kadar mokoko."

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3. İşte yusuflama korkusu derim ben bu cümlelere 😊 senden ne tayfa ne de kaptan olur. Ama beni bu işlere karıştırma. Tahtacı düşünsün bu durumu 😂 ben geldim mı gitmemm.. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Benim hayatı ciddiye alan bir kişiliğim yok spenc hc, napim zararda etsem gülerim
    Ölene kadar 'mokoko'
    Bir gemi uzun bir yolculuğa çıkıyormuş ama bu gemide bir kapftan ve üç tayfa varmış. Gemi daha sonra fırtınaya yakalanarak batmış ama nasıl olduysa KAPTAN ve TAYFA'ları kurtulmuşlar. Ama sonuç olarak bir adaya düşmüşler hemde Yamyam’ların adasına . Adaya geldiklerinin ilk gününde YAMYAM'lar bunları yakalar ve bir soru sorarlar .

Soru:ÖLÜM MÜ yoksa mokoko mu? diye soru sorarlar . Ve sabaha kadar mühlet verirler . Ertesi gün ilk tayfaya sorarlar ölüm mü yoksa mokoko mu? Tayfa ölmektense bilmediğim şeyi olurum daha iyi der ve mokoko diye cevap verir. Ardından adamı bir kere s*kerler ve bırakırlar. Diğer tayfaya da aynı soruyu sorarlar ve aynı cevabı alırlar ve onu da yaptıktan sonra serbest bırakırlar. Son tayfada aynı olayları yaşar ve serbest bırakılır. Sonunda KAPTANA gelmiştir KAPTAN çevresindekilere nutuk atarcasına ayağa kalkar ve

"Ben bir KAPTAN olarak gururlu ve şerefli biri olarak yaşadım ve yine bu şerefimi hayatım pahasına da olsa vermem, ben ölümü tercih ediyorum†der. Bunu duyan kabile reisi "o zaman buna ölene kadar mokoko."
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Sen hiç yusufla birlikte yaşamaya alismadigin için sürekli mokoko vaziyetindesin.
    Ondan olabilir, seninde bu yüzden buradaki ömrün diğerleri gibi kelebekler kadar olacak.. demedi deme.. ytd
    Bunu bunun altına yapistirem.. Yusufcu bozkurt hc

5. Çıkmam lazım. Gelince hayal kırıklığı olmaz umarım.. 😊 ytd

6. Spenc hc gitti vaziyet alın babanın oğlu kemal geliyor

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,780
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hocam ben çok fena biriyim, borsada hiç acıma duygusu yok ben babamı bile üter oğluma malı kitlerim
    Benim ipimle kimse kuyuya inemez
    Tek öpemediğim bu tahtaci
    Ondanda stajerlik öğreniyorum
    puhhhaaaasssk

ben sana öğreteyim bu taktacı nasıl öpülür

8. Akşam pazarı öğrenirim sen kendini yorma

Sayfa 620/690 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız