Onemli Gunler Banner
Sayfa 322/804 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: Viop LVII

Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Toaso sırada
    Kontrat başına 12 tl kuruş değil tl 1 günde
    Benden shortlayan da kazansın

2. an itibariyle son bir aylık performans
    xu030 +11.6
    xyuzo +7.6
    xtumy +1.3

iki aydır yazıyorum, büyük kağıtlardan şaşmayın, yan tahtalardan uzak durun.. burası viop topiği olduğu halde gelip gelip leş tahta pazarlamaya çalışanlar var, moderasyon oralı bile değil.. portföyünde 25-30 xleş kağıdı olduğunu kendi yazmış biri gelip 2 liralık yatırım ortaklığını 32 TL fiyatla pazarlamaya çalışıyor, berikiler yine xleş bi kağıt pazarlıyor, fişek gibi gidecek diyorlar, bi haftada yüzde 20 aşağı geliyor.. nedir bu deyince, küfür hakaret, -vay sen 2 sene evvel petkim demiştin de kağıt gitmedi falan, defalarca bunu yazıyorlar, zavallı acizler güruhu..

öteki biri gundwane takmış, işi gücü laf geçirmek.. gundinin avukatı değilim ama 2021-2023 borsa x8 yaparken tarihi ralli yaşanırken gundi sürekli -borsa yukarı diyordu.. ona laf geçirme derdindeki şahıs ise sürekli borsadan uzak durun, hele sakın kamu kağıtlarına bulaşmayın, onlar arpalık diyordu.. o arpalık thyao 10 TL idi, millete aldırmamak için takla atıyordu bu şahıs.. şimdi gundinin arkasından atıp tutmaktan başka işlevi olmayan bu şahıs utanmadan haklı çıkmış pozları takınıyor.. ruh hastası bunlar

3. Karakemal ( ozan erol ) millete la atıp topiğin huzurunu bozma bize sana laf söyleme fırsatı verme bu yaptıklarınla biz burada kimin sattığı veya aldığı ile ilgilenmiyoruz , bak buraya koyduk kaç kere petkm hikayeni ekgyo hikayeni ama utanmıyorsun hala burada birşeyleri farklı yorumlama işine giriyorsun petkm le ilgili yazdıklarını burada birisi alsın şikayette bulunsun tazminat ödersin ceza alırsın biz insan gibi geldik uyardık , bizim burada anlatmak istediğimiz ölüme ralli deyip arakasından ben sattım muhabbetin bunu petkm ded yaptın yoksa kimin sattığı kimin aldığı kimseyi bağlamaz.
    bu işleri ne kadar uzatırsan burada o kadar yara alırsın buda burada kalsın yanlışını kabul edeceğine hala laf sokma derdindesin.
    bence iyi düşün
    FORMASYON AVCISI -53

4. suçladığı adamlar sindoma 53,Ayhan başkan,akçay, emreguneş,emlak vs vs gidiyor herkes yanlış sadece sen doğrusun öylemi savunduğu gundi özelden bana endeks görüşümü soran adam terste kaldığı bir tahtada onu ipten aldığım adam , ama karakemal le gundi aynı kafada olduğu için burada şimdi onu savunuyor bana burada başka yazılar koydurma bu yüzden çatlaklar sıva ile kapanmaz onu zamanında uyardım ortada yok .
    FORMASYON AVCISI -53

5. Herkes işine baksın ortaya yazıyorum diye kendini uyanık sanan dallamalar üstüme aldığım şeylere gerekli isme göre anlayacağı cvp belgeli gelir.Kolay gelsin.
    FORMASYON AVCISI -53

6. bu haberden dolayı bankalar alım geldi herhalde
    FORMASYON AVCISI -53

7. JPMorgan bu kez 5 yıllık lira tahvili endeksine ekledi.

Böylece Türkiye’nin ağırlığını iki ay üst üste artarak %1.5’ye çıktı.

Hatırlatma: Bu karar sonrası birçok pasif fon otomatik olarak Türk tahvillerini alacak.

özeti bu jp
    FORMASYON AVCISI -53

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Karakemal ( ozan erol ) millete la atıp topiğin huzurunu bozma bize sana laf söyleme fırsatı verme bu yaptıklarınla biz burada kimin sattığı veya aldığı ile ilgilenmiyoruz , bak buraya koyduk kaç kere petkm hikayeni ekgyo hikayeni ama utanmıyorsun hala burada birşeyleri farklı yorumlama işine giriyorsun petkm le ilgili yazdıklarını burada birisi alsın şikayette bulunsun tazminat ödersin ceza alırsın biz insan gibi geldik uyardık , bizim burada anlatmak istediğimiz ölüme ralli deyip arakasından ben sattım muhabbetin bunu petkm ded yaptın yoksa kimin sattığı kimin aldığı kimseyi bağlamaz.
    bu işleri ne kadar uzatırsan burada o kadar yara alırsın buda burada kalsın yanlışını kabul edeceğine hala laf sokma derdindesin.
    bence iyi düşün
    Allah trolün bile ahlaklısını nasip etsin
    Gene palavralara başlamış.
    Görüyorum ki inanan 1-2 tane gençte bulmuş kendine..
    İyicene komedi oldu burası...

Geçen ettiğimiz lafları çıkartmadı hala, her gün yazar
    Çünkü doğru hepsi.. Aksi olsa güler geçerdi..
    Bizim onun laflarına güldüğümüz gibi...Ama takıldı kaldı ..

Sayfa 322/804 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •