Sayfa 815/935 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon
Arama sonucu : 7475 madde; 6,513 - 6,520 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    Osman
    korelasyon için aynı sektör olması lazım güzel kardeşim...sırf fiyat benzerliğinden olmaz..sektör ortalamaları üzerinden tek tek oranlanıyorlar..bazı çarpanları var vs vs..
    yoksa sadece fiyat benzerliği olur..
    bir bakayım ikili ilişkilerine yine de..
    Tamam haklısın da bazen 2 farklı sektör hissesinin tahtacısı aynı olabiliyor, hatırlarsan 1,5 yıl boyunca Hektaş - Sasa - Kontrolmatik birlikte hareket ettiler, beraber çıkıp beraber indiler, tavan oldular. Beraber yürüdüler yağan yağmurda.

Yalnız bu Froto Ttrak yüzük kardeşliği bi ara epey bozulmuş Ttrak lehine.

2. Yalnız bu kötü battı bitti denen bilançolar enflasyon düzeltilmiş bilançolar değil mi. ? KCHOL mesela. Geçen seneki gibi karlar beklemek zaten safdillik olurdu bence. Bu karlar enflasyon farkı düşülmüş enflasyon üstü net!! getiriler.

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Abi sana zahmet bana eziyet, müsait olunca #ALARK & #BRISA ilişkisine de baksana. Bu ikisi aynı fiyatta seyrediyor aylardır, biri yükselse bile diğeri mutlaka ona yetişiyor. Ben mi yanlış görüyorum bilemem ama var bi platonik aşk ikisi arasında. Sende program var da görebiliyosan ikili ilişkiyi bakarsan mesut ve bahtiyar oluruz.

4. Osman
    beraber yürüyorlar..dediğin doğru..
    ikisininde hedefi yukarda..
    yükseliş düşüşler aynı...
    alark 1 adım geriden..

5. tahtacı aynı,yada tahtacı zihniyetleri aynı...
    doğru

6.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Yalnız bu kötü battı bitti denen bilançolar enflasyon düzeltilmiş bilançolar değil mi. ? KCHOL mesela. Geçen seneki gibi karlar beklemek zaten safdillik olurdu bence. Bu karlar enflasyon farkı düşülmüş enflasyon üstü net!! getiriler.
    Evet doğrudur, Froto net karını enflasyon üstü %10 artırmış görünüyor ve fekat sıkıntı şu ki enflasyonu Tüik'in açıkladığı resmi enflasyona göre alıyorlar bildiğim kadarıyla.

İşte zurnanın zırt dediği yer burası. Gerçek enflasyon %100 iken devletin resmi kurumu bunu %50 açıklarsa, asgari ücrete de %100 değil %50 zam yapılır, işçi ücretlerine de memur mayışlarına da.

Sonra da şirketler em ye göre %10 kar etmiş sayılır ama aslında kar falan etmemiş bilakis zararda da olabilirler. Mesela yani.

7. Hadi ben toplamda bana faydası olan bir sistem kurmuşum ona disiplinle sadakat gösterip mayıs datalarını bekliyorum peki buradaki kısacılar neyi beklediler acaba?Goç bu goç bişey olmaz diyen zarganalar nereye kayboldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

8.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    oo HASİR kardeşde burda...
    teknikçi kıvraklığı,kulak çınlaması......
    ya güzel kardeşim...
    Allah önüne getirir adamın...okur okur çıkar gidersin..
    yapma bir daha böyle şeyler...
    froto iyi olacak kulakların çınlamasın
    geniş resmi verdim..
    dön paylaşımlara bak,kendini geliştir...
    işin gücün rast gelsin
    Büyüksünüz

Sayfa 815/935 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •