Onemli Gunler Banner
Sayfa 332/804 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: Viop LVII

1. PGIM, büyük merkez bankalarının faiz indirimleri tahvil alımlarını tetikleyecek

PGIM'e göre, dünyanın en büyük merkez bankalarından gelecek ilk faiz indirimi, tahvil piyasasına geri
    dönme konusunda hala temkinli olan yatırımcıları cesaretlendirecek ve yoğun bir girişi tetikleyecek.

PGIM yöneticilerinden Taimur Hyat, sıfıra yakın getirilerin olduğu on yıl boyunca paralarını nakde
    ve kısa vadeli yatırımlara park eden müşterilerin borçlanmaya hazır olduğunu söyledi. Hyat, faiz
    indirimi beklentisi bazılarını satın almaya ikna etse de, birçoğunun politika gevşemesinin
    gerçekleştiğini görene kadar beklemede olduğunu söyledi.

Hyat, "Faiz düşüşlerine dair gerçek somut kanıtlar görmek istiyorlar. Tahvillere girişler tüm merkez
    bankaları aynı yöne gittiğinde sele dönüşecek" diye ekledi.

Yönetiminde 1,3 trilyon dolarlık varlık bulunan PGIM'in COO'su, Fed'in faiz indirimlerinin daha yavaş
    ve daha küçük olacağı beklentilerinin, kısa vadeli yatırım yapılabilir borçlanma kağıtlarının iyi bir
    alım fırsatı sunduğu anlamına geldiğini söyledi.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

2. https://x.com/nurisevgen/status/1793994935039082770

Bahsettiğim konu bu.. Turkcell dahi çökmüş.. Neyse ki düzeldi. Bazılarında sorun hala devam ediyor..

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sindoma abiye 130 taleden vericez
    bozkurt 1 seneden fazla millet eregl bekliyor oraya takılıyorsun tahta hareket başlamadan formasyonu koyduk trend başlıyor dedik hepsi orada , ben petkm gidiceğini anlarsam tahtada olurum ama dar alanda paslaşacak azerilerle uğraşıcak ne zamanım ne para olayım olur.
    ha şu var iyi bir tahta yapıcı geldi derlerse topumuz la tüfeğimizle geliriz REİSSSSSSSSSSSS
    inşallah hepiniz kazanırsınız
    FORMASYON AVCISI -53

4.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Anunaki hakkında kitap okuyom,sanki yazari aciklayamadigi yerleri kendisi doldurmuş gibi,
    sanki altın pozisyonu açmışsın da, teorik background oluşturuyorsun.. sirius gezegeninin atmosferini koruyan kalkan için altına ihtiyaç duyulmaktadır, uzay derinliklerine altın aramaya koyulan anunakiler dünyada keşfederler altını, madenler açıp çıkartmaya başlar, lakin bu meşakkatli işi yapmaya mecalleri yoktur, genetik oynamayla insan diye bi tür yaratırlar, onları çalıştırırlar altın madenlerinde.. amma insanoğlu nankör yaratık

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hiç alakası yok, gidecek olan yine gider.
    Ereğlide de konu komşu tüm mahalleli doluşmuştu, bak gidiyor işte
    Dayu bugün yoğun al SAT yaptım Petkim'de....şuan yine şort açtık... Allah affetsin... verdiğini benden almaz değil mi

6.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Dayu bugün yoğun al SAT yaptım Petkim'de....şuan yine şort açtık... Allah affetsin... verdiğini benden almaz değil mi
    Dayucuğum tahtada müthiş bir şekilde mal kapma savaşı mevcut, sen bu savaş sırasında alttan üsten bi şekilde trade edersin.
    Ben mal kaptırmamak için trade etmiyorum artık.
    Fedoramca gibi olursam korkusu oluştu bende

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7. [IMG][/IMG]

Bu da dolar bazlı. Kapanışı da izleyelim bakalım..

8. ne büyütünüz be petkm in endekse etkisi 1 puan yazılada bir rakamlada 1

tavan bile olsa bir hareketi olmaz endekste...

küçük enişte sınıfında petkm...

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 332/804 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •