Onemli Gunler Banner
Sayfa 153/173 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon
Arama sonucu : 1384 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Saat 5 ten sonra birisi robotu açtı yada zamanlı alış giriş her dakika 700 lot civarı işlem oldu sistematik

2.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    38 afaki hayal olur , hayal kırıklığına uğrarsın orayı beklerken.
    Niye afaki olsun . %35 verse yeter buda cok olagan bunda bise yok ustelik yeni arz . Iraya gelirse benm 500 bin lotum olur . Canı nereye isterse verebilir parada zamanda bol no problem . Simdilkk mevduat donusleri .

3. Gayrimenkuller guzel ama hasilatıda pek begenmiyorum ben . Herseye ragmen burasi borsa ucan kacan absurt fiyatlama cok bunun bence dolar bazli tl bazli bir bayragi var . O bayragi dikecek bence. Olduda deprem vs bise oldu bizde malı fulleriz artk

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,018
    Hep aynı nakarat. Yükselt bir sonraki gün sat.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bunlar hastalara hayrına bakıyorlar herhalde daha ne kadar kötü olabilir dedikçe bilanço kötü geliyor.

6. Şuan bile Citi 9 ayda 2.5 milyon mal kaptırdı zaten karın ağrısı ondan dolayı. Oralara inmesi için Piramit de satışa geçmesi lazım.. O zaman bende 100 bin lot daha eklerim.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,018
    En az 1 yıl malları taşıyacak hamal arıyorlar. Listeyi benide yazın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Izmirde duzgun bornova da bile 6 milyon istiyorlar eve . Rezidans . 70 metre .

Normal alsancakda vs de duzgun bir ev 10 milyondan baslar.

Cebinde 1 milyon dolar olan yani 3 ev parasi olan 20 kisi . 20 milyon dolardan takasın 3de1 inden fazlasni toplams oluyor .

Dunya gayrimenkulu var , ev alacagima bunu alırım . Hissenn gitmesi cok kolay hisseye hakimiyetde cok kolay bence . Bıraķin versin benim gibi gariban bile 500 bin lota cikabiliyorsa 15 20 kisi sadece el atsa neler olur goruruz.

Adelde ayni seyi yasadm gurbetci akrabama 1 m euroluk mal aldim kagit kendini yukarı atmisti . 20 lerden 30 lara . Bu isler boyle verenn malı alınır .

Sayfa 153/173 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •