Sayfa 165/175 İlkİlk ... 65115155163164165166167 ... SonSon
Arama sonucu : 1399 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

İyi niyetli olsa tam desteğe geldiğinde bu kap atılırmı. Yazık değilmi mu insanlara.
    Acımayorlardı. y.t.d.
    “Eğriyi kendinde arayan doğruyu kalbinde bulur.”

yatırımcı ilişkilerine mail attım. bakalım ne zaman dönüş yapacaklar. y.t.d.

Sayın EUPWR yetkilisi

2023 yılında başlatılan ve 2024 sonunda üretime geçmesi planlanan Güç Transformatörü yatırımı ile ilgili gelişmeleri takip ediyoruz. Yıllık 150-200 milyon dolarlık hasılat artışı sağlayacağı öngörülen bu yatırımın firmanız için oldukça önemli olduğunun farkındayız.

Ancak, son zamanlarda yatırımların planlanan takvimden gecikme yaşadığına dair bazı bilgiler edinmiş bulunmaktayız. Özellikle güneş paneli üretim kapasitesinin artırılması ve dağıtım transformatörü fabrikası kapasitesinin ikiye katlanması gibi önemli hedeflerin gecikmesi endişemizi artırmaktadır.

Bu nedenle, EUPWR'nin yatırımlarının güncel durumu hakkında bilgi edinmek ve gecikmelerin sebeplerini anlamak istiyoruz.

Sorularım:

-Güç Transformatörü yatırımının üretime başlama tarihi ne zaman olarak güncellenmiştir? Bu gecikmenin sebebi nedir.
    -Güneş paneli üretim kapasitesinin artırılması ve dağıtım transformatörü fabrikası kapasitesinin ikiye katlanması gibi hedeflerin gecikme sebepleri nelerdir?
    -Bu gecikmelerin yatırımların maliyetini ve firmanın gelirlerini nasıl etkilemesi beklenmektedir?
    -Gecikmelerin önlenmesi ve yatırımların planlanan takvime uygun şekilde tamamlanması için ne gibi adımlar atılmaktadır?
    -Bu yatırımlar ile ilgili herhangi bir olağan dışı durum söz konusu mudur?
    Yatırımların firmamız için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve bu konuda şeffaf bir iletişim kurulmasını rica ediyoruz.
    -Kote ettirilen 6500000 adet hisseden gelen geliri nerede kullanacağınıza dair açıklamayı ne zaman yapacaksınız.
    -Şu ana kadar patentti sadece sizde olan ürettiğiniz kaç ürün var ve bu ürünlerin kar marjı ne kadardır.
    -Şirketiniz yaptığı iş kolundan başka bir sektöre geçme planı varmıdır.

Saygılarımla,
    “Eğriyi kendinde arayan doğruyu kalbinde bulur.”

3.  Alıntı Originally Posted by Threshold_Value Yazıyı Oku
    %30 u patronlar Europower a bedava vermemişler sonuçta, ve kaça verdikleri de belli değil şirket bu konuda şeffaf değil maalesef, yatırımcı ilişkilerine atılan mailler sanki kör bir kuyuya atılıyor dönüş yok en azından bana dönüş yok. Benim anladığım geçen sene patronlar pay satınca şirkete aktaracağız demişlerdi, güç trafosu euroworld u kurarak aktarmışlardir, şimdide paylarını Europower a satmışlar gibi, bu şekilde dolambaçlı yoldan paylarınin karşılığı olan meblağı almış olabilir ler mi

22101316UG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırımcı ilişkileri dönüş yaptığını görmedim şimdiye kadar umarım size dönerler

22101316UG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Gecen sene genel kurula gittigimizde güç trafosunun temeli atılmıştı en geç 2024 sonu yada 2025 başında bitirilmesi planlanıyordu tabi laftaymış...

Behiç dede ve kızı konuşmalarında Pk Pv nini uretiminin 2024 başı 2,5 gw cıkacagını söylediler ...

Şuan bakıyoruz biten hiç bir şey yok ve habire öteleniyor ben ve bir çok yatırımcı buna göre pozisyon almıştık birde üstüne habire lot satışı hisse kafasını kaldıramıyor..

Ben guvenimi kaybettim ve elimdeki pozisyonun yarısını sattım dün...

tabi sizler bilirsiniz ama boşuna tlf. yada mail atmayın bizi ayakta uyuttular bir şey çıkmaz...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. lafta bedelsiz vermişler alsın bi taraflarına soksunlar milleti perişan ettiler....
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. Bedelsiz orani yuzde 200 azda olsa nefes aldirir en azindan. Hayirli olsun.

7. Dün satmıştım sabah, bilançoyu görünce sinirle. Gerçekten milleti dolandırma düzeni kurmuşlar, SPK eli ile milletin uç kuruşuna çöküyorlar. Yine de baya bir zararım vardı.

Yazık... Dönüp bakmam artık, 100 bin de olsa...

Zararda olanlara bedelsiz fayda sağlaması dileğimle...

8.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Dün satmıştım sabah, bilançoyu görünce sinirle. Gerçekten milleti dolandırma düzeni kurmuşlar, SPK eli ile milletin uç kuruşuna çöküyorlar. Yine de baya bir zararım vardı.

Yazık... Dönüp bakmam artık, 100 bin de olsa...

Zararda olanlara bedelsiz fayda sağlaması dileğimle...
    Amaclarida zaten aynen sizin yaptiginiz gibi vatandasa illallah dedirtip sattirmakti. Hatta hedef 100 liralardida bedelsiz planlarini bozdu.

Tabi yine indirmek isterlerse indirirler.

Sayfa 165/175 İlkİlk ... 65115155163164165166167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •