Onemli Gunler Banner
Sayfa 784/839 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834 ... SonSon
Arama sonucu : 6709 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Tunç Şatıroğlu videolarında sürekli para arzı grafiğini veriyor para arzı sürekli artıyor bu para arzına bu faiz seviyesi yetmez
    Doğru.
    Bu faiz seviyesi de yetmez, düşük dolar kuru da dayanamaz .

2. Bu nasıl bir müslümanlık...

Urfada sadece 2024 yılının bir kaç ayında JANDARMA sayesinde 2400 yeni kaçak trafo ele geçirilmiş.
    https://www.gazeteoku.com/gazeteler/...zetesi-manseti

Bir trafo 100 evin elektriğini karşılıyormuş.

Urfa en muhafazakar kentlerden ve AKP ye en yüksek oranda oy veren bir kent.

Elektriği çal, camiye git namaz kıl....

Bu nasıl bir ahlak anlayışı....
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

3. https://www.gazeteoku.com/gazeteler/...zetesi-manseti

Bankaların borç çevirme oranları YÜZDE 140 a ulaşmış...

PANİK YOK...

Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Dikkat edilirse tastamam aynı plan devrede. Doları bir süre sabit tutar gibi gözük. Faizler görece yüksek olsun. Milletin elinde dolarları satmasını sağla. Faizleri çaktırmadan düşür. Doları baskıya devam. Millet uyanmasın. Sonra önce hafif hafif sonra biraz daha hızlı en sonunda daha da hızlı doları yürüt. Millet dönüş de leş faiz ile karşılaşsın dolarda da makası aç. Geçmiş olsun mendil salla arkasından .2015 den beri bu plan sayamadım kaçıncı defa yürürlükte.
    bu senaryoyu destekliyorum, mendil, halay
    o zaman da tarihi bilemedik, tarihi bilemesekte görünen köy ortada
    şu an kur 36,25 try olmalı
    işte o an gelince
    iyi senaryo 20% devalüasyon hedef öngörüm 1$=43,50try
    kötü senaryo 80% devalüasyon hedef öngörüm 1$=65,25try
    söz uçsun yazı kalsın
    küsüratlı sayı vereyim de attığım belli olmasın
    bakalım ne zaman 100try olacak
    fiziki candır
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

5. FETÖ firarisi Akın İpek, İngiltere'de zenginler listesinde!

FETÖ firarisi olarak İngiltere'de yaşayan Akın İpek, The Sunday Times'ın "Birleşik Krallık'ın En Zengin İnsanları" listesinde ilk 100 içerisinde yer aldı. Şirket değerinin ve kazancındaki artışın da paylaşıldığı listede, İpek'in sahip olduğu toplam servet dudak uçuklattı.

Akın İpek'in servetinin toplam değeri 2 milyar 185 milyon Sterlin olarak açıklandı. Türk lirası karşılığı ise 89 milyar 336 milyon 215 bin 900 TL ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Columbia abd de sevilen kalite beklentilerini karşılayan bir marka.. Pahalı da değil.. Mesela Northface, Underarmour gibi markalar orda da pahalı.. Ya da GAP var mesela burda insanlar gap giydim diye sosyeteye girdiğini filan sanır ama abd de bildiğin LCW gibidir.. Her yerde vardır 10 dolar civarı bir çok ürünü vardır.. Kimse de yüzüne bakmaz..
    aynen, columbia orta seviyedir, ve Turkiyeye gore oldukca uygun fiyatlari, esas populer ve pahali markalar patagonia, canada goose ve arcteryx tir. The north face veya unde armour oyle cok aman aman bir marka degil burda.

Yerlilerden döviz bozup faize yatiran görmedim , primli kkm yapıyorlar yüksek paralilar , bir nebze kur garantili faiz alıyorlar

8.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Yerlilerden döviz bozup faize yatiran görmedim , primli kkm yapıyorlar yüksek paralilar , bir nebze kur garantili faiz alıyorlar
    ddkkm primine ve tl oranına bağlı kısa vadede bir miktar yapılabilir bence. 3 hafta önce garanti %6 net prim %40 kur koruma oranı verdi. onu devam ettirdim. ama 3-4 gün önce deniz ddkkm dönüşüne %2,5 mu ne prim verdi. tl'ye geçişte 100 gün vadeye %61. onu tl ye döndüm. 100 gün sonra tekrar dolara geçmek niyetiyle. ha bu 100 gün içinde sağlam deval olursa sıç, o başka.

Sayfa 784/839 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •