Onemli Gunler Banner
Sayfa 629/648 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639 ... SonSon
Arama sonucu : 5180 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Genel kurula 1 hafta kaldı,olmassa 15 gün,,,Kim gelirse gelsin,2024 de şampiyon olmak için herşeyi yapacaklar,,en iyi transferleri yapmak zorundalar.
    Seçilirse Ali Koç bu sefer paraya kıymak zorunda.Aksi halde taraftarlara, genel kurula diyebileceği bir şey olamaz.
    Adaysan paraya kıyacaksın arkadaş,,yok bilemedim,yanlış yaptım,diyemessin,kem küm edemessin.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Ali Şen başkan olduğu sürece Fenere şampiyonluk hayal. Ağzınla kuş tutsa şampiyon yapmazlar. Şampiyon olması demek, Ali Koç'un arkasında 25-30 milyon kişilik bir güç demektir. Bu da iktidar için önemli bir tehdittir. Sanıyorum Tofaş'ın stellantis'i satın alma işleminin uzun süredir rekabet kurumunda sonuçlanmaması da bundan dolayıdır.

Bu zımbırtıyı başkan seçerlerse FENER'in adını bile ağzımıza almayız bir daha baba kız olarak..

Teknikte zorlama yoktur..

Hade bakam, hade bakam..
    OLACAK..

Bu akşam tura çıkıyoruz.

SON 3 KONYA DEPLASMANINDA YENİLDİ
    Galatasaray (cincon), ligde Konyaspor'a konuk olduğu son 3 maçı da kaybetti.

Geçen sezon deplasmanda Konyaspor'a 2-1 yenilen sarı-kırmızılılar, önceki sezonlarda da konuk olduğu maçlarda yeşil-beyazlılara 2-0 ve 4-3 mağlup oldu.
    Hade kenya.. gerçek aslan sensin olum..

5. çok şükür lig bitti nihayet. yarın açılışta negatif sonra yatay ve en son tavana kitleyebilir. yatırım tavsiyesi değildir.

Olmadı.

Her şeye rağmen son haftaya kadar şampiyonluğu kovaladıkları için takımı tebrik ederim.
    Umarım önümüzdeki dönem iyi bir yönetim ve daha iyi bir kadroyla Avrupa kupalarında ve ligde daha başarılı sonuçlar alınır.

Önümüzdeki maçlara bakacazz.. Gönüllerin şampiyonusun FENER.

7. 99 gol
    99 puan
    0 (sıfır) kupa

Sayfa 629/648 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz