Onemli Gunler Banner
Sayfa 904/999 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,225 - 7,232 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yoksul hayatı yaşayan zenginler rezidansta oturmaz, küçük tüp değiştirme aparatı da ne oluyor?
    Konya özelinde evi arabası haricinde harcaması lüks olmaz. Evini arabasını da oğlu kızı almıştır yönlendirmeyle. Küçük tüpün kafasını değiştirmeye adamın gücü yetmiyor o amaçla istemiş aparatı.

Bu vidayı sökmekte veya takmakta nasıl bir güç lâzım veya başka bir şeyden bahsediyorsunuz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bu vidayı sökmekte veya takmakta nasıl bir güç lâzım veya başka bir şeyden bahsediyorsunuz.
    Adamın yaşı çok ileri olduğu için bunu çevirecek gücü olmadığı için bunu uzun kollu bir aparatla çeviriyor

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

muhafazakar çevrelerde piknik tüpü kafası başka anlamda kullanılıyor olabilir..?

Ülke Sahtekar aç gözlü insanlarla dolu ...
    Prof. Dr. Alper Çelik denen bir adam Diabetic cerrahi yöntemle tedavi ettiğini iddia edip milletin hem parasını hem canını alıyormuş a.q...Hatta Teyzemde gidecekti dedim bunun tedavisi şimdilik yok..Avrupada bazı çalışmalar var ama daha net değil falan...Adam sahtekar gibi duruyor demiştim...

Ameliyat ettiği herkesi tahtalı köye yolcu ediyormuş....

Devlet 3 yıl meslekten men cezası vermiş....

https://www.msn.com/tr-tr/haber/othe...82a395b5&ei=11

6. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ülke Sahtekar aç gözlü insanlarla dolu ...
    Prof. Dr. Alper Çelik denen bir adam Diabetic cerrahi yöntemle tedavi ettiğini iddia edip milletin hem parasını hem canını alıyormuş a.q...Hatta Teyzemde gidecekti dedim bunun tedavisi şimdilik yok..Avrupada bazı çalışmalar var ama daha net değil falan...Adam sahtekar gibi duruyor demiştim...

Ameliyat ettiği herkesi tahtalı köye yolcu ediyormuş....

Devlet 3 yıl meslekten men cezası vermiş....

https://www.msn.com/tr-tr/haber/othe...82a395b5&ei=11
    Geçen yıl Acıbadem'de belime çivi çakmaya kalktı prof. dr. bu sene başında da Kütahyada dizime protez takmaya kalktı başka bir kasap.

Şu an belim ve dizim %90 iyi durumda, en az 5-6 doktor fikri almadan bu ameliyatlara glrmek delilik.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

reha abi burdamısın ?

Sayfa 904/999 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •