Onemli Gunler Banner
Sayfa 825/929 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon
Arama sonucu : 7427 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. senin lastiğe baktım,hazırlanıyor ha...

haziran ortaları gibi kesişim olursa....

2.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    Osman,
    n 'apıp durun,
    ne örüyon,
    neyin peşindesin...
    Muğlalı misiniz ?

3.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    senin lastiğe baktım,hazırlanıyor ha...

haziran ortaları gibi kesişim olursa....
    Elin degmisken OYAKC de bakabilir misin ?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Peace0103 Yazıyı Oku
    Muğlalı misiniz ?
    sonradan Muğla lı
    Osman ım froto nun son durumundaki 100 tl ilk fiyat farkına çok üzüldü,
    erken aldım diye dertlenmiştir dedim..
    bi bakayım ne örüyo
    lastik e de sevdası var müjde verim de sevinsin dedim kardeş..
    ben bilir kişi değilim..
    ona buna bakarsak forum amacından çıkar..

5.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    sonradan Muğla lı
    Osman ım froto nun son durumundaki 100 tl ilk fiyat farkına çok üzüldü,
    erken aldım diye dertlenmiştir dedim..
    bi bakayım ne örüyo
    lastik e de sevdası var müjde verim de sevinsin dedim kardeş..
    ben bilir kişi değilim..
    ona buna bakarsak forum amacından çıkar..
    Ben de sonradan Muğlalı olanlardanım eşim dolayısıyla.forma gelince amacına uygun olup olmadığı tartışılır neler neler görüyoruz.

6. ev alacaksan tuğla dan,kız alacaksan Muğla dan
    analizin iyiymiş.
    uzun vade yatırımcısı

7.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Anlıyorum yüzde yüz sizi, diyorsunuz ya sistemim var el mahkum bekliyorum. 38 Usd görmüş temeli ancak 50 gösteriyor hedef, maliye bakani bile kur buralarda takilir diyor ihracatci sirketsin kabak gibi sana yolu gosteriyor, yakın vade önü engebelerle rekabetle belirsizlikle dolu bir şirket, bir yanın sat mal mısın en kötü mevduat yapsan bunun kadar zaten eder 1 yıla diyorsun, ama fiiliyata gecemiyorsun, bir suru emek vermissin lot lot ilerlemissin, nasil bozup yeni yol cizecen?
    Ford özelinde tüm yüksek oranda ihracat yapan şirketler için önümüzdeki dönemde en sıkıntılı konu kurların seyri.Mehmet Şimşek kurlara alım yönünde müdahale etmeseydik çok düşerdi dedi.Oluk oluk carry trade parası akıyor ülkeye,8 milyar dolar olmuş bu amaçla giren para ve hızla girişini sürdürüyor.Vatandaşta satmaya başlamış.Şimdi önümüzde 6 aylık bir turizm sezonu var ve tüm yılların en iyi sezonu olması bekleniyor,ilk verilerde bunu destekliyor.Yani kurlar gerek mevcut ekonomi programının sürmesi gerek ekonomik istikrar yönünde ilerleyişin getirmeye başladığı güven gerek not artışlarının olacak olması gerek enflasyonun düşeceği beklentisi ve enflasyonun kurların baskı altında kalarak birbirini besleyen bir düzelmeye sebebiyet verecek olması ve hepsinin üstüne yüksel turizm kaynaklı döviz girişi ile ihracatçı şirketler için cidden zor bir dönemin başlarında olduğumuzu apaçık gösteriyor.Oysa tl bazlı maliyetler önümüzdeki dönemde artış hızı azalacakta olsa sürecek ve üretim/satış ve pazar maliyetleri artmaya devam ederek marjları düşürmeye devam edecek.Geçriğimiz gafta gelen bilançoda gördük araç başı karımız %10 düşmüş.Üstelik bu en yüksek araç satış adetine ulaştığımız bir çeyrekte olmuş,işte benim tüylerimi diken diken eden kısımda bu!Nisan ile satışlarımızda düşmeye başladı,kurlardaki baskı iyiden iyiye artmaya başladı ve maliyetlerimizde durmadan artışını sürdürüyorken gelecek olan bilançoları düşündükçe tüm samimiyetimle söylüyorum endişelenmemek hatta insanın kederlenmemesi elde değil.

Haaaa şimdi birileri çıkar ben zaten uzuncuyum zart zırt der,kardeş zaten bu yazılar senin için bir şey ifade etmiyor,sen hisse bu süreçlerin sonunda 500 e de düşecek olsa alacağını söyleyen birisin,böyleleri hem tok laflarla ateş ediyor hemde panik cevaplarla komik oluyor,aslında hiçbiri gerçekten uzun vadeci değil laf olsun torba dolsunda neyse burası ayrı konu şimdi durduk yerde konunun özünden sapılacak ortam oluşmasın.Özetle garp cephesinde vaziyet çok kel.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

Sayfa 825/929 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •