Onemli Gunler Banner
Sayfa 906/999 İlkİlk ... 406806856896904905906907908916956 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,241 - 7,248 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. TARTIŞMALARIN ODAĞINDAKİ MUÇEV

4 Nisan 2014’te Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı Türkiye Çevre Vakfı ve Muğla Valiliği’nin Muğla’ya Hizmet Vakfı arasında yapılan bir protokolle kuruldu. Hemen ardından Sarıgerme, Dalyan, İztuzu, Ölüdeniz, Belcekız, Kurucabük, Datça merkez, Fethiye Çalış gibi pek çoğu koruma altında 14 doğa harikasının işletme yetkisi MUÇEV’e verildi.

Tam adı MUÇEV Turizm Ticaret Ltd. Şti. idi, prensip olarak başkanlığını Ula Kaymakamı’nın üstlendiği, bakanlık ve valilik görevlilerinden oluşmuş bir yönetim kurulu vardı. Yakın zaman içinde anonim şirkete dönüştürülürken başkanlığını bir eski AKP milletvekili üstlendi.

Geçtiğimiz yıllarda şirketin etki alanı Edirne’den Alanya’ya kadar genişletildi.

2020 sonrasında MUÇEV’in çalışma şeklinin değiştiği ve tahsis edilmiş alanları üçüncü kişilere uzun süreli kiraladığı öğrenildi. Ancak hangi iskele ya da plajın, kaç yıllığına kime kiralandığı konusunda açıklama yapılmadı. MUÇEV’in yönettiği plaj ve iskelelerin tam listesi de bilinmiyor.

https://www.turksail.com/genel-haber...mucev-e-emanet
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Sahillerde gittikten sonra ilerde denizlerde satılır.Bu lafta burda kalsın.
    Parsellendikten sonra denizler gidip başkasının denizinden artık balıkta tutamayacaksın.
    Satılacak topraklar bitti bitiyor.

Mafia
    İlk Sicilya Mafia sından sonra Mafia dünyada şekil ve kılık değiştirerek büyüyor.
    Çeşit çeşit para için kurulan organizasyonların hepsi Mafianın bir türü.
    Etnik,dini,siyasi Mafialar hepsi bir türev.
    Artık Siyah Palto giymiyor ve ellerinde silahla gezmiyorlar.
    Yasadışı iş yapmalarıda şart değil yasal ve kılıfı hazırlanmış.

Kapitalizmin daniskası Türkiye de artık.
    Türk kapitalizmi.Yakında literatüre girer.
    https://www.youtube.com/watch?v=O4fwwjPTD0M
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

3. Ülkeyi nasıl bir koduğum çıkmaz çarka çevirdilerse... Eve internet alamıyorum, Alt yapı talebi yapalı 2 yıl oldu nerdeyse, şikayet edilmeyen kurum kuruluş kalmadı. E tamam türktelekomdan alamıyorum altyapı, öbür firmalara da altyapı izni vermiyor devlet... Alt yapısı olmayan bölgelere altyapı gelene kadar 4.5g li internet veriyor, sözüm ona başvurursan magnet diye bir b.k. Ona başvuruyorum, o bölgede altyapı olduğu için veremiyoruz diyor. Turkcellin superboxa gidiyoruz altyapısız diye, varsın 300tllik internete 1500 verelim diyoruz. Yok bu sefer de turkcell o bölgede 4.5g uygun değil diyor. Ulan telefonda alıyoruz 4.5gyi... Her yer her nokta o.os.u çocukluğu üzerine kuruluyor. Etrafta her yerde var internet, garezleri bana p.ç kurularının. Nasıl becerttilerse artık telekom aracılığıyla ülkeyi... Talebinin de internetinin de hepsinin de gelmişine geçmişine geleceğine soyuna sopuna, ununa suyuna taaaaaaa. 2024yılındayız Allah bin belasını versin bana şunu yaşatanların.

4.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Ülkeyi nasıl bir koduğum çıkmaz çarka çevirdilerse... Eve internet alamıyorum, Alt yapı talebi yapalı 2 yıl oldu nerdeyse, şikayet edilmeyen kurum kuruluş kalmadı. E tamam türktelekomdan alamıyorum altyapı, öbür firmalara da altyapı izni vermiyor devlet... Alt yapısı olmayan bölgelere altyapı gelene kadar 4.5g li internet veriyor, sözüm ona başvurursan magnet diye bir b.k. Ona başvuruyorum, o bölgede altyapı olduğu için veremiyoruz diyor. Turkcellin superboxa gidiyoruz altyapısız diye, varsın 300tllik internete 1500 verelim diyoruz. Yok bu sefer de turkcell o bölgede 4.5g uygun değil diyor. Ulan telefonda alıyoruz 4.5gyi... Her yer her nokta o.os.u çocukluğu üzerine kuruluyor. Etrafta her yerde var internet, garezleri bana p.ç kurularının. Nasıl becerttilerse artık telekom aracılığıyla ülkeyi... Talebinin de internetinin de hepsinin de gelmişine geçmişine geleceğine soyuna sopuna, ununa suyuna taaaaaaa. 2024yılındayız Allah bin belasını versin bana şunu yaşatanların.
    Biz uzaya gitmemiş miydik yahu?
    Yoksa aya 4 şerit geliş 4 şerit gidiş otoyol yapacağımız da yalan.
    Hani aya sert iniş yapacaktık? Yoksa Mars’a mıydı?
    Siz böyle yazınca kafam karıştı.

5. Yemin ediyorum bir gün o kadar dolduracaklar ki insanı. Boktan küçücük bir şeyde cinnet geçirtip, katil edecekler. Ulan gö.ünün bokuyla gezen bolivyasında, amazonlarında bile sabit internete erişebildim. Koduğumun interneti konya merkezde sorun yumapına döndü, burnumdan getirttiler. Paket yükle, tarife al

6.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Ülkeyi nasıl bir koduğum çıkmaz çarka çevirdilerse... Eve internet alamıyorum, Alt yapı talebi yapalı 2 yıl oldu nerdeyse, şikayet edilmeyen kurum kuruluş kalmadı. E tamam türktelekomdan alamıyorum altyapı, öbür firmalara da altyapı izni vermiyor devlet... Alt yapısı olmayan bölgelere altyapı gelene kadar 4.5g li internet veriyor, sözüm ona başvurursan magnet diye bir b.k. Ona başvuruyorum, o bölgede altyapı olduğu için veremiyoruz diyor. Turkcellin superboxa gidiyoruz altyapısız diye, varsın 300tllik internete 1500 verelim diyoruz. Yok bu sefer de turkcell o bölgede 4.5g uygun değil diyor. Ulan telefonda alıyoruz 4.5gyi... Her yer her nokta o.os.u çocukluğu üzerine kuruluyor. Etrafta her yerde var internet, garezleri bana p.ç kurularının. Nasıl becerttilerse artık telekom aracılığıyla ülkeyi... Talebinin de internetinin de hepsinin de gelmişine geçmişine geleceğine soyuna sopuna, ununa suyuna taaaaaaa. 2024yılındayız Allah bin belasını versin bana şunu yaşatanların.

Bazı noktalarda Turksat ev İnterneti iyi bir çözüm olabilir.

Sizin orada varsa değerlendirin.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler

Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku

Madem 1.500 lira vereceksiniz internete, uydu interneti alın.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Bazı noktalarda Turksat ev İnterneti iyi bir çözüm olabilir.

Sizin orada varsa değerlendirin.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler
    Kablo yok diyor, 2 senedir bekliyorum diyor, daha ne desin anlamanız için??
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 906/999 İlkİlk ... 406806856896904905906907908916956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •