Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
bu kadar satış beklemiyordum piyasa faturayı migrosa kesti yanıldım maalesef yıkıldı
bu tarz kısa vadeli bilanço sonrası hareketler, anlamlı - anlamsız tepkilerle belirsiz olabiliyor. dolayısıyla bence yanılmadınız, tahta yapıcı ve günün koşulları bunu getirdi. başlık müdavimleri ve elbette ben pandemi hemen öncesi ve esnasında yatırım yapmış kimselerden oluşuyor çoğunlukla. eğer siz de bizim gibi orta - uzun vadeli bakıyorsanız moral bozacak bir durum yok. sadece şunun farkında olmak lazım bence, Migros çok hızlı büyüdü ve artık bunu sindirme sürecinde. eğer iş modeli sağlıklı bir şekilde ilerlemeye devam eder ve genel anlamda koşullar izin verirse doludizgin olmasa da istikrarlı bir şekilde tahta fiyatıyla da gönül almaya devam edecektir (vay be benim gibi migrosta 4 haneleri kısa sürede bekleyen biri yazıyor bunları @emekli62 abim öğreteceksin bana bu işi galiba ).

bu arada koç holdingin keskin kar düşüşünde ykbnk bilançosunun yoğun etkisinin olduğunu ifade etmiş holding bir raporda ve iştiraklerinden bu sene içinde yanlış hatırlamıyorsam 1 milyar abd doları daha temettü geliri beklentileri varmış. bir önceki iletimde böyle bir etkileşimimiz olmuştu. bu bahaneyle onu da belirteyim dedim.