Onemli Gunler Banner
Sayfa 623/690 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673 ... SonSon
Arama sonucu : 5520 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Osisa hc tekrar selamlar. Sayfa 489 da ve öncesi geçen sene ilk ceyrek ve son çeyrek ile bu sene ilk çeyreğin kıyaslaması adlı calismam mevcut. Gozgezdirmelik ve kiyaslamalik olmasi adına.. tam olarak satışlara hakim değiliz elbette ve star da dahil değil.. ytd
    Teşekkürler elinize sağlık.

2. rafineri holding hiç borcu yok enflasyon muhasebesinden gol yiyecek star karı direk yansımayacak etkisi azalacak kurda artmadı arsa nasıl sabunlayacaklar acayip merak ediyorum yüksek amortisman gideri ile zarar açıklamasını bekliyorum

3. 500 milyon altında düşük zarar

4. Geçen hafta bir Galatasarayli olarak, tüm fenerlileri tebrik etmiştim. Bakalım bugünde edecekmiyim yine. Dakika 80 şuan. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Geçen hafta bir Galatasarayli olarak, tüm fenerlileri tebrik etmiştim. Bakalım bugünde edecekmiyim yine. Dakika 80 şuan. Ytd
    Ve yine tebrik ediyorum tüm Fenerbahçelileri 6 - 0 İstanbulsporu yendikleri için..
    Tebrikler Fenerbahçe.. 😂😂

6. Bir haftalık heyecan ve sevinci yaşayadilar en azından. Bizim tahtacida böyle yapıyor hep, önce sevindiriyor sonra kapanışa üzüyor..
    Tahtaciya herşey serbest şuan istediğini yapabilurr.. Galatasaray SOCAR formasını giymeden halletti işleri.. ytd

7. Tahtacı; Şu sponsorluğun hakkını ver bari şampiyonluk adına! Bir kere de sen gül ve güldür.
    Ha vermezsen aşkta kazanırım ben de derim polyannaca! ama yine de bir kere de sen güldürsen olmaz mı? Yan gelip yatıyorsun 😊 ytd

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    geçen hafta bir galatasarayli olarak, tüm fenerlileri tebrik etmiştim. Bakalım bugünde edecekmiyim yine. Dakika 80 şuan. Ytd
    tarzından tipik bir gs lı olduğunu anlamıştım insanların kişilik karakteri tuttuğu takımı bir nebze yansıtıyor

Sayfa 623/690 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •