Onemli Gunler Banner
Sayfa 911/999 ÝlkÝlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,281 - 7,288 arasý.

Konu: Dolarda Yükseliþ Kaçýnýlmaz XXIII

1.  Alýntý Originally Posted by kastirsef Yazýyý Oku
    ÝBB bilançosu nakavt olmak üzere. Ne var ne yok satacak elindekileri.
    Taktin ya buna, iki sene yazarsin artik.

Yalan bu haber, yok oyle birsey.

Artik emanetin emin ellerde oldugu da anlasiliyor, yoksa sen neden ikide bir bunu yazasin.

2.  Alýntý Originally Posted by Tinaz Yazýyý Oku
    Taktin ya buna, iki sene yazarsin artik.

Yalan bu haber, yok oyle birsey.

Artik emanetin emin ellerde oldugu da anlasiliyor, yoksa sen neden ikide bir bunu yazasin.

Neyi yamuk görürsem onu yazýyorum. ÝBB bilançosu rezalet. Emin mi deðil mi bilemem. Borç gýrtlaða dayanmýþ durumda.

Futbol takýmlarýný ve spor klüplerini de yazdým ve yazmaya devam edeceðim. Spor klüplerinin bilançolarý rezalet. Borç gýrtlaða dayanmýþ durumda.

Ankara veya Ýzmir belediyeleri hakkýnda neden yazmýyorum? Orada bir sorun yok. Sorun olmayan yeri yazmýyorum. Olan yeri yazýyorum.

3. 1.2 Milyar Euro borç var. Sporcu yetiþtiremiyoruz. Bu sebeple patinaj çekiyoruz. Sporda ancak klüpler bazýnda arasýra tesadüfen baþarýlý oluyoruz. Çünkü bilanço rezalet. Böyle spor olmaz. Spor klübü dediðin her zaman fazla verir, bu sayede de alt yapýdan oyuncu üretip makine gibi ihraç eder.

4 Büyüklerin Borcu Belli Oldu! 4 Büyük Kulübün Borcu Ne Kadar?
    Türk futbolunun 4 büyükleri olarak anýlan Galatasaray, Fenerbahçe, Beþiktaþ ve Trabzonspor’un toplam borcu 35 milyar TL yi aþtý. Kulüplerin finansal durumlarý, transfer politikalarý ve gelecek planlarý mercek altýnda. 4 büyüklerin borcu 2024 yýlýnda nasýl ödenecek? Türk futbolu bu borç bataðýndan nasýl kurtulacak?

https://www.canakkaleolay.com/haber/...ne-kadar-58334

4. En iyisi tüm Türkiye yi 30 yaþýnda emekli etsinler. EYT lilerin 40 yaþýnda emekli olmasý yetmez. Daha fazla kiþinin emekli olmasý lazým. Herkesi emekli edelim. Kimsenin çalýþmasýna gerek yok. 16 Milyon emekli var þu anda. Bunu acilen 20 milyon emekli yapalým bu sene. Herkes emekli olsun. Seneye de 30 milyon kiþiyi emekli edelim. :-) Kimsenin çalýþmasýna gerek yok yani. :-)

Çalýþma ve Sosyal Güvenlik Bakaný Vedat Iþýkhan:

Iþýkhan, EYT kapsamýnda yaklaþýk 2 milyona yakýn vatandaþýmýz emekli oldu.

Kalan yaklaþýk 2.5 milyon vatandaþýmýzýn da 5 yýlda sisteme girmesini bekliyoruz. Þu anda da EYT kapsamýnda emekli olup çalýþmaya devam eden 1 milyon kiþi var diye konuþtu.

https://www.sabah.com.tr/ekonomi/bes...olacak-6954556

Son düzenleme : kastirsef; 26-05-2024 saat: 21:13.

5.  Alýntý Originally Posted by kastirsef Yazýyý Oku
    Neyi yamuk görürsem onu yazýyorum. ÝBB bilançosu rezalet. Emin mi deðil mi bilemem. Borç gýrtlaða dayanmýþ durumda.

Futbol takýmlarýný ve spor klüplerini de yazdým ve yazmaya devam edeceðim. Spor klüplerinin bilançolarý rezalet. Borç gýrtlaða dayanmýþ durumda.

Ankara veya Ýzmir belediyeleri hakkýnda neden yazmýyorum? Orada bir sorun yok. Sorun olmayan yeri yazmýyorum. Olan yeri yazýyorum.
    Hayir neyi yamuk goruyorsan onu yazmiyorsun.

Yuregin yetiyorsa en yamuk yeri yaz.

Halkin bagislariyla yasayan Kizilay'in, depremde beli kirilmis vatandasa cadirinin nasil satildigini yaz mesela.

100 liralik isi 10 liraya yaptirip, 90 liranin nasil goturuldugunu yaz.

Suriye'den para karsiligi makam araci ile siginmaci kaciran General'i yaz.

Satilan devlet lojmaninin Yargitay Bassavcisina nasil satildigini yaz.

Yaz ki, kimin yalamasi oldugun anlasilmasin.

Milletin asabi bozulmasin.

6. Bu konuyu defalarca paylaþtým. Hala da paylaþýyorum. Benim tarafým yok. Bilanço bozuksa ve elde ispatlý somut veri varsa yazarým. Kim olursa olsun veri varsa ve ispatlýysa yazarým. Sizin tarafýnýz var. Ama benim tarafým yok. Siz kendiniz tarafsýnýz.

Daha yeni Karaþimþek ancak bunu gündeme getirebildi. Bakalým yapabilecekler mi? Zannetmiyorum.

Saygý Öztürk: Makam aracýnda rekor Türkiye nin elinde

https://www.diken.com.tr/saygi-oztur...iyenin-elinde/

7. Makam araçlarý meselesi bir kültür meselesidir

https://indigodergisi.com/2024/04/ma...r-meselesidir/

8.  Alýntý Originally Posted by cihangirkonya Yazýyý Oku
    Ülkeyi nasýl bir koduðum çýkmaz çarka çevirdilerse... Eve internet alamýyorum, Alt yapý talebi yapalý 2 yýl oldu nerdeyse, þikayet edilmeyen kurum kuruluþ kalmadý. E tamam türktelekomdan alamýyorum altyapý, öbür firmalara da altyapý izni vermiyor devlet... Alt yapýsý olmayan bölgelere altyapý gelene kadar 4.5g li internet veriyor, sözüm ona baþvurursan magnet diye bir b.k. Ona baþvuruyorum, o bölgede altyapý olduðu için veremiyoruz diyor. Turkcellin superboxa gidiyoruz altyapýsýz diye, varsýn 300tllik internete 1500 verelim diyoruz. Yok bu sefer de turkcell o bölgede 4.5g uygun deðil diyor. Ulan telefonda alýyoruz 4.5gyi... Her yer her nokta o.os.u çocukluðu üzerine kuruluyor. Etrafta her yerde var internet, garezleri bana p.ç kurularýnýn. Nasýl becerttilerse artýk telekom aracýlýðýyla ülkeyi... Talebinin de internetinin de hepsinin de gelmiþine geçmiþine geleceðine soyuna sopuna, ununa suyuna taaaaaaa. 2024yýlýndayýz Allah bin belasýný versin bana þunu yaþatanlarýn.
    Bunlarýn hepsi Alamanlarýn bizi kýskanma sebebi. Bunlar olmasa adamlar bizi niye kýskansýnlar ki..

Sayfa 911/999 ÝlkÝlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •