Sayfa 158/160 İlkİlk ... 58108148156157158159160 SonSon
Arama sonucu : 1277 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by fatmanur10 Yazıyı Oku
    yeni yönetim bayanlardan şekillenecek güzel temettü verecek sumaş gayrimenkul olma yolundamı veya olabilirmi vs vs gibi gibi
    emine tarakcı zaten varis babadan kalma . ayse ekşioğlunu ise nılmıyoruz kımdır nedır . kurulda öğrenecegız . 6 yıldır temettu verdı bu sen de gecmıs yıl karlarından verebılır . gyo olma konusu bu su sn şirketın faaliyetı ıle ortusmuyor . ama olmaz da demem . ekşioğlu ailesı ne yapacak bılemıyoruz . daha şirketın satıldıgı dahı açıklanmadı .

2. internet sitesi bir haftadır baımda . bakalım sumas aş sitesi osb den sonra ne satacak . yeni yönetim sonrası internet siteis de değişime uğruyor .
    bir değişim olacak ama ne ))

3. Merakla bekliyorum...Umarım yatırımcıların lehine güzel kararlar çıkar.

4.  Alıntı Originally Posted by uzun vade Yazıyı Oku
    Merakla bekliyorum...Umarım yatırımcıların lehine güzel kararlar çıkar.
    su an erturk aılesı cekıldı yonetımden . çok uzun sürmez bu satış haberinin açıklanması .

yeni alan oluşum kimyasal üreten bir şirket mi olacak yoksa ayni işi mi devam ettirecek . tahminim suması alarak kimya işine girecekler ve osb işini devredecekler .
    tahmınım bir nevi halka açık şirket alımı olacak .

5. Nerden bu kanıya vardınız hocam. Yeni yönetimin tamamı avukat oldu. haklarında pek bilgiye ulaşamadım. linkedin de gördüğüm kadarı ile eğitimleri olan avukatlık işi ile uğraşıyorlar. pek paylaşımları da yok gibi. hukuk büroları var. hukuk bürosunda yönetici ortaklardan olan muammer menekşe dikkati mi çekti ciddi bağlantıları olan birine benziyor. Ayşe ekşioğlu ile ilgili hiç bir fikrim yok

6.  Alıntı Originally Posted by uzun vade Yazıyı Oku
    Nerden bu kanıya vardınız hocam. Yeni yönetimin tamamı avukat oldu. haklarında pek bilgiye ulaşamadım. linkedin de gördüğüm kadarı ile eğitimleri olan avukatlık işi ile uğraşıyorlar. pek paylaşımları da yok gibi. hukuk büroları var. hukuk bürosunda yönetici ortaklardan olan muammer menekşe dikkati mi çekti ciddi bağlantıları olan birine benziyor. Ayşe ekşioğlu ile ilgili hiç bir fikrim yok
    bakın sızde söylüyorsnzu hukuk bürüso . alm satıma için danışmanlık olur

alacak olan kişi demek kı yabancı yabancı bızım yerlıler gıbı ortalgı ayaga kaldırmaz . sessız sedasız halleder işini .

nerden bu kanıya vardım
    - yonetım degıstı ama pay değişimi yapılmadı
    yenı yonetımın 1 adet bıle pay aldıgına daır haber yok .
    -genel kurul acıklaması eskılerın aksıne cok ama cok gecıktı (yapıldıgı tarıh demıyorum tarıhı çok once acıklanırdı )

7. Evet hocam haklısınız baya geçikti geçen hafta konu ile ilgili üç dört defa mail attım cevap alamadım. arayan arkadaşlarda olmuştu fakat ilhan bey'e ulaşılamıyor. Toplantıda olduğu söyleniyor devamlı. Hakkımız da hayırlısı olsun diyelim)

8. maıle cevap verılmıyor . eğer aynı maılı tekrar bu maılıme cevap verırsenız dersenzı olabılır o da belkı

6 aylık bılanco da 2023 karı tekrar kar yazabılır gerıye donuk enflasyon muhahasebesı ıle bu mumkun

çoğu şirkette bunu goruyoruz .
    sumas nasıl 2022 karı zarara dondu 2023 de kar rakamına donebılır . böyle olunca da ana pazar şartı tekrar sağlanmıs olur
    ve yenı alıcı da ilk iş bunu yapar

Sayfa 158/160 İlkİlk ... 58108148156157158159160 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •