Sayfa 372/852 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: Viop LVII

1. BJK nın işlem hacmi THY den fazla.
    Bu nasıl iş arkadaş.

2.  Alıntı Originally Posted by mustaf2231 Yazıyı Oku
    Banka hareketi bariz bir maniplasyon idi. Bu daha başlangıç. Mayıs vade sonuna kadar döktür muazzez modunda olur diye bekliyorum.
    akdere yapınca manipülasyon, bunlar yapınca -işte rapor geldi, işte not artacakmış yok equity research yapmışlar yok banka satılıyomuş, araplar total mcap için 12 milyar vermişler, bunlar 13 istiyomuş, tahta kaç ?? 9 .. bu kadar ucuz peynir anca fare kapanında olur

işte karakemal securities o gün "sat" verdi, o ana kadar ralli diyen kurum o gün sat verdi, karını cebe at tavsiyesi verdi, ahaliden bunu kabullenemeyenler oldu, daha düne kadar ralli diyodun noldu falan filan diye saldırmaya kalkışanlar oldu, o gün 16 bin üstünü gören xbank bugün 15 binin altında, yüzde 7+ geri çekildi haftası dolmadan.. şimdi alınır mı diye bakınıyoz..

tabii ki, ona vadeli karar verecek

3. Bankalar kendi içinde ayrışıyor
    FORMASYON AVCISI -53

4. Döktür muazzez diyince aklıma geldi

https://youtu.be/RKzIyKAEQTI?si=pb6hnTy9sVevYAXY

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5. karakemal pazarlamcılığı bırakıp endeks yorumlamaya mı başladın ne demiş banka yorumu yapmış
    arkadaki dilber yorumunu koydurma bana
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Döktür muazzez diyince aklıma geldi

https://youtu.be/RKzIyKAEQTI?si=pb6hnTy9sVevYAXY
    bir saat önce aldıklarımı palaya 12032,50 verdim.....güzel karlar aldım bugün....vay be kazanmak için şanslı da olmak lazım.....yoksa....paralarını alırlar.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

al sana teknik....3 saat için de endeksin yaptığı zikzaklara bak....

8.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    saat 3 ten sonra 200 puan saldı aşağıya, belli ki dökmek istedikleri olmuş.. dökülen döküldüyse yukarı döner buralardan, final boğa olur diye kurdum ama du bakalım.. pozisyon açacak cesaret yok

saat 4 barında yeni düşük yapmazsa, agresif bi satış daha gelmezse buralardan mal alınabilir moduna geçebilirim diye düşünüyorum, amma velakin -haşa kimseye yatırım tavsiyesi değildir.. kendi kendime mırıldanıyorum

bize net yazan labunyalar gelsin buna yorum yapsın yapabiliyormusunuz yok çünkü aynı tezgaha bakıyor buradasonra ben bankalarla ilgili şunu yazdım bunu yazdım
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 372/852 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •