Sayfa 113/688 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 5504 madde; 897 - 904 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ergin23 Yazıyı Oku
    rica ederim ne demek helal olsun.çöken forma bir baktım meho denen arkadaş grafik atmama çok kızardı.grafik atmaktan korkar olmuştum.forum çöktükten sonra başka nicklerle üyeliklerden pek ayırt edemiyorum meho kardeş buralarda mı acaba ?
    andın gelmiş...

2. Oncelikle merhabalar arkadaslar

Sizler zaten yutup yemissiniz kagidi ama bende bir kac teknil ve temel vereyim,temel iyi degil fakat bir ali cengiz var kagitta ya da biz oyle dusunmek isitiyoruz

Tahminim gun ici acilis taban olacak bu korkutma ve malini sattirma istegi ama kapanisa dogru ya da yarin yataya saracagini dusunuyorum oyle olmak zorunda o kadar alinan mal buradam verilmez bu bir dokme dizeltme isi yolu uzun gibi geliyor ytd sahsi fikrim ve tecrubelerim

Alıntı Originally Posted by legendrapi Yazıyı Oku
    Usta 23 kuruştan aldım. Ne kadar zarar edebilirimki.
    Benin zarar etmem imkansız gibi.
    İnşaallah en az 4 tlleri bulur ve hepiniz zarardan kurtulursunuz.
    Biliyorum kardeşim..Espri olsun diye yazdım.Batan yeterki dip seviye rakamları olsun,..2ler 3ler olmasında...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6. Orta şekerli başladı ESEM. Finali nasıl yapacak bakalım.

7. günaydın arkadaşlar bu forum maşallah yine en kalabalık forumlardan acaba burda burayı takip eden herkeste bu kağıttan bulunuyormu acaba tahminim hayır yeni gelcek olan düşünen arkadaşlar var sanırım ben şahsen buraya gelmeden tüm forumu okuyup denemek istedim dikkatli olunmasında fayda var yeni gelcek arkadaşlar için kesinlikle Y.T.D...

8. Sn legenda1903, biz ne kadar söylesekte kolay para kazanma hırsı insana hata yaptırıyor. Bizde bu hatayı yaptık. İnsan yaşayarak öğreniyor . Neyseki fiyat 3-4 TL değil. Buralarda atlayanlar bizler kadar kötü duruma düşmez. Ama yinede tehlikeli sularda yüzüp para kaybetmektense sağlam limanlara demir atmak en güzeli.

Sayfa 113/688 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •