Onemli Gunler Banner
Sayfa 464/948 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. Aylardır okuyorum mesajları.Hissedeki arkadaşlar ve ben inşaallah duygusal yaklaşmıyoruz dur...Canımız yakmazlar inşaallah.

2. Hep olumlu sonuçlar değerlendirildi. Beyin fırtınası olması ve tüm olasılıkları görebilmemiz açısından, bu hikayenin alternatif sonuçları hakkında fikri olanlar paylaşabilir mi?

3. en çok şu garantinin satışı tedirgin etti beni.birleşme olmaması olasılığı düşünemiyorum bile.ya zirve ya dip ortası yok gibi

4.  Alıntı Originally Posted by ilkerozan Yazıyı Oku
    Hep olumlu sonuçlar değerlendirildi. Beyin fırtınası olması ve tüm olasılıkları görebilmemiz açısından, bu hikayenin alternatif sonuçları hakkında fikri olanlar paylaşabilir mi?
    Nacizane fikrimi söylüyorum
    Ozbal şuan zaten Erciyas borunun hatta kamil emre Erciyas yönetim kurulunda görebilirsin ozbal şirketi nakit sıkıntısından dolayı siparisleri yapamaz hale gelmişti en kötü onay gelmesede ozbalin sahibi Erciyas boru olduğu için nakit sıkıntısı çekmez ve sipariş ve ihaleler alabilir igdaşdan geçmiş seneler almıştı fakat bu kötü ihtimal bile olsa bence olumlu ben onaylanacagina inanıyorum bu ay içinde güzel haberleri bekliyorum ytdr

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. inşaallah arkadaşım inşaallah

6. özbal eski batık hali ile teminat falan göstermiyordu bankalar nezdinde kötü idi
    erciyas her halükarda özbalı toplar ,

erciyas özbal birleşmesi olmasa dahi , özbal kıçı toplayıp iyi hale gelecektir

7. Erbosan 5 milyon sermaye 6 aylık bilançoda 25 milyon kar yazdı iyi bir yönetimle ozbal 20 milyon sermayeyle 20 milyon kar yazsa ne olur bunuda düşünmek gerek fiyatı ne olur nerden bakarsak bakalım şirket sahibi dürüst olduktan sonra fark etmez bal kaymak var nasipse ytdr

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by zamanadurdemek Yazıyı Oku
    Kağıdı 2,50 lerden 3,20 ye kadar taşıyan onlardı baktılar adam olmayacak sattılar diyeceğim ama SPEK değişik kurumlarla iş peşinde sürekli biri olmadı diğeri o olmadı öbürü dünde garanti ile mesaj veriyor bakın değerlemeyi o yazdı tabana veriyorsa sıkıntı var sizde satın kaçın diyor yersen tabi
    2.50 lerden 3.20 hareketinden günlük işlem hacimlerine bakın en az 15 trilyon. Şuanda ki yapılan işlemlerin tamamı yanıltıcı , kesin bir yargıya ulaşmak mümkün değil kaldı ki satışlar bir şekilde karşılanıyor.

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 464/948 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •