Sayfa 31/852 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 241 - 248 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. [IMG][/IMG]

Emeklilik fonu 1700000 tane kurumda virman şahane
    Son düzenleme : devil hunter; 04-03-2017 saat: 18:54.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

2.  Alıntı Originally Posted by Dobracı Yazıyı Oku
    Tebikler , çok doğru tespit etmişsiniz. Asıl amaç ta bu zaten kararlı yatırımcıyı alsat oyununa davet etmek.....

Unutmamalı ki papaz hergün pilav yemez......

Doğru söylüyorsunuz ama bunu bir kaç defa yapsa anlarım, bunu onlarca defa yapınca insan neden değerlendirmeyeyim diyor. Bunun istisnası çok az.En son geçen hafta her sabah 1,90 lardan satış yazdım... baktım gitmiş ,ertesi gün 1,85 e alış grdiğimde "bu defa boşuna tavan kapatmadı ,bu defa vermezler" diye düşündüm ama baktım vermişler yani bu defada kaideyi bozmadılar.Bir fayda görüyorlar demeki bunu her defasında yapıyorlar.Ben bundan sonraki günlerde aynısını yapıp her sabah 2,10 lara satış gireceğim ve ertesinde dönüp 1,90 larada alış gireceğim , son dört ay içerisinde bunu iki defa tutturdum olursa bu üçüncüsü olacak.Kaybedeceğim bir şey yok giderse gitsin sorun değil ,olduğu kadar...ama önce 1,90 lara götürp bir salınım daha yapacaklarını düşünüyorum ,yüksek sıçramalardan önce bir iki orta sıçrama yapıyorlar ...Önümüzdeki 2 - 3 ay bunu bir kaç defa yapacaklar bence.Bakıp görecez...

" fıtrat "
    " mukadderat "
    " nasipse olur inşallah "
    " tamamen duygusal "

3. İleride çok daha net olarak anlayacağımızı tespit ettiğimiz, yatırımcıları yanılsamaya iten suçlar işleniyor. Bu konu ile ilgil sorumlular suç işliyor.
    Yakın zamanda tüm bunlar netleşmiş olacak....
    ...................

Madde 164 - (1) Bir şirket veya kooperatifin kurucu, ortak, idareci, müdür veya temsilcileri veya yönetim veya denetim kurulu üyeleri veya tasfiye memuru sıfatını taşıyanlar, kamuya yaptıkları beyanlarda veya genel kurula sundukları raporlarda veya önerilerde ilgililerin zarara uğramasına neden olabilecek nitelikte gerçeğe aykırı önemli bilgiler verecek veya verdirtecek olurlarsa altı aydan üç yıla kadar hapis veya bin güne kadar adlî para cezası ile cezalandırılırlar.

4.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

Emeklilik fonu 1700000 tane kurumda virman şahane
    Sizin kişisel düşünceniz hissenin yönü ile ilgili ne diyor?Tekrar bir hareket olurmu ortalama düşürmek için 1,80 altına düşmeyecek gibi sanırım

5. Bazılarının bahsettiği çok sayıdaki gayrimenkul gerçekten şirkete mi ait, yoksa şirketin kullanım Hakkı aldığı kiralık arsalar be binala mı?

Bu konuda net bilgileri var mı ki bu kadar net yorumda bulunabiliyorlar?

Kipa nın bu kadar çok sayıda değerli gayrimenkulü varsa, neden şirket hissesine 0.16 kuruş değer biçilmiş. Neden Yabancılar Migros a 0.16 gibi fiyattan satmış?

6.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bazılarının bahsettiği çok sayıdaki gayrimenkul gerçekten şirkete mi ait, yoksa şirketin kullanım Hakkı aldığı kiralık arsalar be binala mı?

Bu konuda net bilgileri var mı ki bu kadar net yorumda bulunabiliyorlar?

Kipa nın bu kadar çok sayıda değerli gayrimenkulü varsa, neden şirket hissesine 0.16 kuruş değer biçilmiş. Neden Yabancılar Migros a 0.16 gibi fiyattan satmış?
    Evet sayın 1prometheus, içinde 170 adet çeşitli büyüklüklerdeki marketin 36 sının mülkiyeti kendisine ait. Bu 36 GM Ün 26 sı AVM ve kira geliri elde ediyor, 2 benzin istasyonu ve 2 büyük depo da cabası........
    Bahsi geçen değer 1999 yılından beri yeniden değerleme yapılmamış hali ile ortaya çıkan bilançoya göre yapılmış fiyat protokolü. İşte gizlenen ve yatırımcıyı yanılsamaya iterek işlenen suç bu........Bilançodaki gerçekleri gizleyerek yapılan ön protokol ile ifade edilen ve gerçekleşmesi mümkün olmayan komik satış değeri ifadesi yatırımcıların zarara uğramasına sebebiyet veren beyanları içermekte ve 164 nolu ceza kapsamına girmektedir.

7. [IMG][/IMG]
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

8.  Alıntı Originally Posted by Dobracı Yazıyı Oku
    Evet sayın 1prometheus, içinde 170 adet çeşitli büyüklüklerdeki marketin 36 sının mülkiyeti kendisine ait. Bu 36 GM Ün 26 sı AVM ve kira geliri elde ediyor, 2 benzin istasyonu ve 2 büyük depo da cabası........
    Bahsi geçen değer 1999 yılından beri yeniden değerleme yapılmamış hali ile ortaya çıkan bilançoya göre yapılmış fiyat protokolü. İşte gizlenen ve yatırımcıyı yanılsamaya iterek işlenen suç bu........Bilançodaki gerçekleri gizleyerek yapılan ön protokol ile ifade edilen ve gerçekleşmesi mümkün olmayan komik satış değeri ifadesi yatırımcıların zarara uğramasına sebebiyet veren beyanları içermekte ve 164 nolu ceza kapsamına girmektedir.
    [IMG][/IMG]

Sayfa 31/852 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •