Sayfa 42/997 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 329 - 336 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. diyelim dolar 3.4-3.1 oldu Türkiye Ekonomisi bundan ne kazanacak ?

Kazanan sıcak paracılar olacak ,

ohh ne güzel sat ucuza fonladığın doları ,eyroyu yüklen (güya) yüksek faizli Türk liralı bono-tahvili...

yüklen zateni % 70'i kendilerinin borusunun öttüğü borsaya ..uçur babam uçur...

hem kurdan kazan hem de borsanın ,tahvilin değer artışından...

sonra karları cebe atma ,realizasyon zamanı gelince zorla kazanılan ihracat-turizim gelirlerini kaptır.
    o uzmanlar hep bize derler ki yapısal reform yapın deyip duruyorlar.
    acaba seni beni düşündüğü için mi söylüyor.
    "yapısal reform " ile vatandaş anlaşılmamızı gereken tek şey

daha geç emeklilik ,daha fazla vergi ,

tasarruf sahipleri mesala bankada mevduat yapanların kesilen otomatik stopajı yanında bu kazançların mart ayında beyan edilerek artan vergilerin ödenmesi demektir.

2. Sevgili forumdaşlar konuyla alakasız yazılarla gereksiz meşguliyet yaratmayalım. herkesin tasarrufu kendine. İngbank Turuncu faiz oranı 13.75 oldu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ARKANA BAK TAM ORADAYIM
    Gönderi
    1,672
     Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    Sevgili forumdaşlar konuyla alakasız yazılarla gereksiz meşguliyet yaratmayalım. herkesin tasarrufu kendine. İngbank Turuncu faiz oranı 13.75 oldu
    sistemde 13,50 görünüyor?
    I WANT TO PLAY A GAME ==> ( twitter'a gel )

ING 13.75 yaparsa ben aylık masraflar için tuttuğum paraları buraya kaydıracağım.....14 iken niyetlendimbir baktım 13.50 yapmışlar........

5.  Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    Sevgili forumdaşlar konuyla alakasız yazılarla gereksiz meşguliyet yaratmayalım. herkesin tasarrufu kendine. İngbank Turuncu faiz oranı 13.75 oldu
    Bu güzel haber.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6. akbank yeniköy şb. 500,000+ 14%
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Bankaların bugün tcmb'nin geç likidite imkanından % 12.25 faiz ile kullandığı miktar 69 milyar tl

8. Dünyada veri sağlayan zaten en büyük 2-3 kurum var.
    Sen neyin havasını atıyosun burada yaa
    Gidersin Bloomberg'e Reuters'e abone olursun dünyanın tüm datası ekranındadır.
    Sanki sana illimünati örgütü özel bilgi kanalıyla bilgi geçiyor
    Senin problemin herkesi cahil sanman.
    Para kaybediyorsun kaybettikçe dolar alıyorsun.
    Geçenlerde hiç TL kalmadı bende diyen sen değil miydin?
    Nasıl oluyorda her düşüşte dolar alıyorsun?

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    yahu cahil cahil konuşuyor,bilmediği konularda iftira atmaya bayılıyor. rezalet başka hiç bir şey değil. bu malum kafalar havuz medyası izlemeye devam etsin,benim elimdeki verileri rüyalarında göremezler. kafa yok ki anı yaşıyorlar,orta uzun vade hakkında hiç bir fikirleri yok.ben bu seviyelerden çuvalı doldururken bunlar cırcır böceği gibi ötüyor.

Sayfa 42/997 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •