Sayfa 117/997 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 929 - 936 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Agustos tufe 0 bile ciksa 10.10 yapar .
    ismarlama eksi çıkarsa da şaşırmamak lazim.
    demek ki eksi çıkacak. anlamam bu işlerden ama benim memurum işini bilir

2. Kendi adıma konuşayım, eğer dolar salı günü 3.40-3.39 gibi açarsa 40-50 bin usd kademe atmayı düşünüyorum.

3. Teknik olarak grafikte şunu gördüm...

varasyımım

13 ocak düşüğü boğaz olmak üzere zikzak formasyonun benzetirsem ;

" AB=CD "

AB= ( A:27.01 zirve- B;23.02 dip ) 3.9105-3.5555=3550 pipis

CD = ?= ( C;9.03 zirvesi / 3.7850 D ? hesabi dip )

AB=CD = 3550 pips=37855-D

Hesabi hedef D=37850-3550=3.4300

cuma günkü operasyonla 3.43 hedefine ulaşıldı

bakalım buradan tepki mi gelecek yoksa

en son oluşmuş 2 li tepenin % 141.4 hedefi olan 1.4000 a mı yönelecek (belki de % 161.8 = 3.3700 )

yoksa arada bir yer olan 1.4150' lardan sonra

çanak formasyonu operasyonuna START mı verilecek ?

yeni hedef 3.6430 lar mı ?

4. ...........
    Son düzenleme : selka; 03-09-2017 saat: 00:04. Sebep: D�zeltme....

5. Bu başlık mevduat oranı paylaşım yeri olmaktan çıktı serbest atış kürsüsü oldu.
    Yazılanlara bakınca aklıma bir atasözü geldi.
    Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler.

6. Müneccimle bir akrabalık mı var?

Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    USD da Türkiye'de hem siyasi hem ekonomik tüm pozitif şartlarda 3,31 TL yi dip olarak; onu da en fazla 48 saatlik görüyorum. 3,31 TL yi görür görmez 3,35-3,42 TL bandında 1 ay dolaşır. Tekrar 3,30 ları görmez... ABD Enflasyon datasına göre şekillenir... ABD enflasyon datası kötü geldiği sürece önümüzdeki zirve 3,47 TL olucaktır.

Lakin enflasyon datasında en ufak bir kıpırdanma da sabah 3,35 TL olan USD ı 3,52 TL de görmek de yarım iş gününe bakar.. Müteakip ABD verileri iyi gelmeye devam ederse yıl sonu 4,30 TL yi dahi görebilir...

USD ın tek desteği Enflasyon verisidir...
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7. Sayın Cumburbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın vatansever değilsiniz dediği solcular senin gibi ABD meraklısı olan solcular. Vatansever insan halkın seçtiği iktidara kızıp küfürler hakaretler edip ülkemi terkedeceğim demez. Vatan, millet, devlet kavramlarını iyi bilir. Kriz çıkarmak için yalan yanlış haberleri burada hergün yaymaya uğraşmaz. Ülke batsın ama ben dolardan vurgun yapayım demez. Gidip ülkesini Merkel'e şikayet etmez. Ben vatansever bir solcu olarak sayın cumhurbaşkanının sözünü neden üstüme alınayım. Alınması gerekenler alınsın.

İnsan beynindeki nöronlar çalıştıkça gelişir.
    Eğer insan omiriliğini kullanmaya başlarsa yani her meseleye refleksle karşılık vermeye alışırsa beyin hücreleri zamanla ölür veya işlevini yitirir. Beyni kullanmak lazım.

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    bak bunun bir çelişkisini daha bir şamar gibi vuruyorum. ne diyor bunların genel başkanı RTE,

"Bu sol zihniyet, bu komünistler, bunlar hiçbir zaman vatansever değildir"

solcuyum ama AKAPE liyim diyor. yahu bu kadar çelişki olmaz be. yani bir partinin genel başkanı bana vatansever değilsin diyecek ama ben o partiye üye olacağım. oha artık. ne kullanırsan kullan bu kafaya ulaşamazsın bu bambaşka bir şey.Bana hakaret etmişsin diyor yahu bu zamana kadar kime ne hakaret etmişim,o da iftira. Ben kimseye hakaret etmem.

8. Verirler.
    Adalet duyguları yoktur çünkü.
    Sorsan hepsi demokrattır tek adamlığa falan da karşıdırlar ha.
    Fakat farklı fikre asla tahammülleri yoktur.

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Haklısınız.!!!
    Hakaretten ceza alması gerekenler varken bana 1 gün ceza vermişler.

Sayfa 117/997 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •