Sayfa 32/205 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 249 - 256 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. Güzel blöf. Nakitim olsaydı 1,04 deki 232 bin'in hepsini kaldırır yüreğine indirirdim ama hissedeyim be pilot. Şanslı günündesin ya da Kadir gecesi doğmuşsun
    Attached Images Attached Images
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

2.  Alıntı Originally Posted by YASAKLIBOR Yazıyı Oku
    Bugün 1,23 den al dedim, almadın. Kıyağımı görmedin Yarın teknikçiler tahtaya üşüştüğünde muhkem koy barajı, bikaç yüzbin lotunu kaydırmasınlar avucundan, cici pilot
    Eh be bizim oğlan; bugün gelen teknikçilere sağlam bir baraj koyup ürküttün, tahtada satacak KY bırakmadığını hala anlayamadın, 1,24 den al dedim almadın (benim verdiklerim dişinin kovuğuna gitmedi demekki, 1 milyon lot koyacak halim yoktu ya), benden bu kadar. 1 hafta fiyatına bile bakmam, istersen 8 TL ye sür. Endekse bakar yukarı aşağı çalkalarsın artık. Diğer hisselerde nakite dönersem, beni tahtadan temizlemediğin için nominalde alıcıyım. Yukarı gidemediğine göre çıtayı çok yükseğe koydun demekki, 1 teklik yer açmak isterim. Bundan sonra Kıbrıstaki barış görüşmelerine yatırım yapacağım, takipteyim, ensendeyim, vesselam.

Hadi kal sağlıkla, kefenin cebi yok, ölüm yakın, son pişmanlık fayda etmez. Unutma; ne yaparsan yap, kul hakkıyla göçme...

'Off! Hayi hak! '
    Olmadı be Karagöz amca
    Yine kırdın, döktün her şeyi.
    Kapıyı,
    Pencereyi,
    Hata tüm evi...
    Yıktın perdeyi eyledin viran,
    Yetişip sahibine haber vereyim heman.
    O gelecektir hakkından;
    belki yarın, belki yarından da yakın...

Hiç ölmeyecekmiş gibi yaşayanlar ; At görmediysen, bokundan da mı atlamadın?...
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

3. Ne inen ne çıkan, napiyon ?

EVA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ora06 Yazıyı Oku
    Ne inen ne çıkan, napiyon ?

EVA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    her zamanki gibi sabah 3-4 kademe hacimsiz kaldırıp mal ucuyor görünümü verip gelene gidene mal basıyo

5. Uzunca bir süre yazmayacağım için geçen harekette (baskı) de yazmamıştım ama bugün yazmak farz oldu; 1,01 den 453.558 lot verildiğinin düşünüldüğüne inanmamızı sağlayacağını düşünebilecek kadar küçük düşünen bir tahta yapıcımız var bizim. Seviye bu, ortaklar
    Son düzenleme : YASAKLIBOR; 18-09-2017 saat: 14:56.

Sayfa 32/205 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •