Sayfa 188/199 İlkİlk ... 88138178186187188189190198 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: USAS - Usaş yatırımlar Holding

1.  Alıntı Originally Posted by faruk55 Yazıyı Oku
    Burdan palaya sesleniyorum "acımadı ki .... acımadı ki..."Bi abimiz yazmış0.56 0.57 aççik aldık... yarın bakem nolcek
    Belki sen yeni almişsin, sana eğlenceli geliyor.yüksekten alıp satamayanlar çok sinirli.Ayrica patronlara kafa tutamazsin .

Borsada para tekniği yapar

2.  Alıntı Originally Posted by BACON Yazıyı Oku
    Belki sen yeni almişsin, sana eğlenceli geliyor.yüksekten alıp satamayanlar çok sinirli.Ayrica patronlara kafa tutamazsin .

Sayın BACON, Rıza kimseye mal yok demez, kimseyide kusturmez. Isteyene istediği kademeden, istediği kadar verir. Sonra aşağı kırar bi daha verir. Ytd

3. Ya sen şimdi bunumu anladın....???? Patrona kafamı tuttuk şimdi bizkardeşim düşürecekse rıza emmi almışız işte aççik hissesini ... ben bunu anlamıyorum topiklerde mal alırsın niye aldın diye patron kızcakmı şimdi bana... borsaya açmasın kardeşim otursun ofisine kendi alsın kendi satsın.. oyalansın senin niye zoruna gidiyor ??? Bende bunu anlamıyorum... tamammm almıyalım satalımmm mutlu olcan mı ey millet almayın usas ..... bu kardeşim çok kızıyor....BAK KARDEŞİM İŞİNE PARA BENİM SANANE.... kazanmakta var kaybetmekte düşüşlerde maliyet düşürürüm ... dedimya 3.5 den almadık ya 55 alanda 65 alanda kazanır ... sabredeceksin... paranın hepsini bağlamayacaksın düşüşlerde maliyet düşüreceksin... bak bakalım sabrettinmi neler oluyor.... hadi iii geceler ... yarın düşerse 0.54 alırım... bak işine....

4.  Alıntı Originally Posted by BACON Yazıyı Oku

bu sözü unutmayın kaybetmezsiniz::Ne kadar kazanırsam zengin olurum? hesabının yanında; ne kadar kayıba dayanabilirim? hesabını da yapıyorsanız risk yönetiyorsunuz demektir.

5. Sanki endeks zirve yapmış usas düşmüş... düşmeyen kağıtmı var allah aşkına.... endeks düzeltme yapıyor haliyle usas düşüyor... bazen düşüşler alım fırsatı olur... yok rıza para yedirmezmiş yok rıza şöyle yaparmış... patrona kafa tutulmazmış... ne yiyip ne içiyonuz kardeşim siz... endeks dönsün bak kaç oluyo usas...teknik düzeltmesini yapıyor kağıt normal olarak... endeks gibi...

6. Üstad realiter nedir durum ?

7. Şimdi yazmaz o. Fiyat düşmeye başladığında gelip yazıyor. Ben demiştim falan diyor.

8. Realiter in işi var .... tahta düşerse gelir... merak etme...

Sayfa 188/199 İlkİlk ... 88138178186187188189190198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •