Sayfa 42/538 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 4299 madde; 329 - 336 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Daha yeni basliyoruz ortaam
    nereye 😎

2. Yarın şirketten ... adet hisse sattık diye duyarmıyız yoksa daha erken mi

3. Tavan oldiii😎

4. Smile

31'e devam mı yoksa cenabetten çıkacak mı, gün sonu belli olur.

5. Bu kadar lot işlem hacmi bu kağıtın geçmişinde yok. Hayra alamet mi, yoksa tavandan 2.halka arz (ırz) mı oldu.

6. Tavandan 238bin lot işlem olmuş galiba, bence 2.halka ırz yok, alttan toplayan spek tavandan verdi gibi...

7. Klgyonun 3.20 2.50 hareketine çok benziyor. Tek farkı flamanın ucunun son günlerde bist in ekstra satış yemesine bağlı olarak asagı kırılması. Bu 5 6 günlük düşüşü bugün geri alarak harekete başlamış olabilir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by karadeniz1234 Yazıyı Oku
    Tavandan 238bin lot işlem olmuş galiba, bence 2.halka ırz yok, alttan toplayan spek tavandan verdi gibi...
    Şirketlerin dağıtılmayan karlarına %1 vergi geldi...
    Bu yükselişi buna bağlayalım mı bilemiyorum çünkü hali hazırda Mis Gyo hisse başı evet hisse başı 4 TL temettü verecek parası var...2017/6 bilançosuna göre şimdi bilmiyorum.
    Temmuz,Ağustos,Eylül Emlak satışlarının en yoğun olduğu dönemler 1 TL de temettü ordan gelirse 5 TL yi bulabilir mı bilemiyorum...
    Ancak endeksin %-2.61 çöktüğü bir gün tavana gidip tavana yakın tutunabiliyorsanız burda düşünmek gerekir...
    Birde şu var Spek malı alttan alıp millete kitlemişse hepimize geçmiş olsun 5 lere yolculuk başlar...
    Son durum bu mu yarın belli olur...
    Sağlıcakla Kalın...

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 42/538 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •