Sayfa 89/596 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 4765 madde; 705 - 712 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

1.  Alıntı Originally Posted by PROGRAMMER Yazıyı Oku
    Vps kullanan arkadaslar 2 lisans mi satin aliyorlar.
    Hayır tek lisans 2 program aynı anda calısmıyor piyasa kapalıyken kendı makınamızdan acıkken vpsden baglı kalıyor ıdeal.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    arkadaşlar, vps de çalışan ideal kapanmış. tekrar açtım, lakin sistemlerimi görmüyor. yeni versiyon güncelledim, yine sistemleri görmüyor. ne yapmalıyım?
    ideal dosyalarından birinde arıza mı oldu? yoksa ideali tümden silip tekrar mı, yükleyeyim. ne önerirsiniz?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179
     Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    ideal dosyalarından birinde arıza mı oldu? yoksa ideali tümden silip tekrar mı, yükleyeyim. ne önerirsiniz?
    Şef hocam bence ideal dosyasını c nin altındaki tümünü önce yedek alıp,silip tekrar yükleyin
    Sayfalar be chartsistem dosyalarını yedekten alıp üzerine kopyalayın
    Geçmiş dataları tutuyorsanız onlarıda kopyalarsanız düzelir bence
    Ama vps e chartsistem e sadece kullandıklarınızı yükletin bence dosya çok olduğunda kasma yapıyor

Poyraz2008

4.  Alıntı Originally Posted by vVvendetta Yazıyı Oku
    Sayin Keci;
    Verdiginiz formulde LOT kullanmak istiyorum ancak,alt zaman aralikllarinda VOLUME seceneginde sorun yasanmiyor ama LOT seceneginde her degerde formul surekli LOTGUN degerini tekrarliyor.Her bardaki lot degerini nasil okutabilirim.Sistemde ki LOT ile ilgili tum yollari denedim ancak basarili olamadim.Yardimci olabilir misiniz ?

Tesekkurler.
    Arkadaslar,
    Daha önce sayın Keçi'ye sorduğum bu soruyu yanıtlayabilecek var mı ? Saatlik veya alt zaman dilimlerinde veri alırken LOTGUN'ü zaman dilimine nasıl dağıtabilirim ya da direk nasıl her zaman diliminde VOLUME yerine LOT kullanabilirim ?

Teşekkürler

Alıntı Originally Posted by vVvendetta Yazıyı Oku
    Arkadaslar,
    Daha önce sayın Keçi'ye sorduğum bu soruyu yanıtlayabilecek var mı ? Saatlik veya alt zaman dilimlerinde veri alırken LOTGUN'ü zaman dilimine nasıl dağıtabilirim ya da direk nasıl her zaman diliminde VOLUME yerine LOT kullanabilirim ?

Teşekkürler
    .Vol yerine .Size yazarak.
    Write less do more..

ideali silip tekrar kurdum olmadı. son olarak vps serverde windows u tekrar kurdurdum, sorun çözüldü.

7.  Alıntı Originally Posted by PROGRAMMER Yazıyı Oku
    .Vol yerine .Size yazarak.
    Sayın PROGRAMMER,
    Çok çok teşekkürler. Bol kazançlar.

Saygılarımla

Alıntı Originally Posted by vVvendetta Yazıyı Oku
    Sayın PROGRAMMER,
    Çok çok teşekkürler. Bol kazançlar.

Saygılarımla
    rica ederim, bende daha önce Keçi hocama sorup öğrenmiştim
    Write less do more..

Sayfa 89/596 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon