Sayfa 10/946 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Albayrak: Sera a.ş. Ile 2019'da 2 bin hektar, orta vadede 5 bin hektara ulaşılacak
    albayrak: Hal yasası kapsamında üretici kooperatiflerinin haller içindeki paylarının artırılması ile daha rekabetçi ortam sağlayacağız
    albayrak: Sıkı maliye politikası, en temel politikalarımızın başında geliyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Albayrak: YEP'de 76 milyar dolar planlanan tasarrufun 44 milyar TL'si devreye alındı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Albayrak: Gelirlerimizi daha da artırmak için toplumun genelini etkilemeyen, yüksek gelir gruplarının daha adil vergilendirilmesini sağlayacak ve enflasyona etkisi minumum olacak bazı adımlar hayata geçecek

Albayrak: Mükellef Hakları İcra Kurulu kurulacak. Vergide reformu yeni vergi mimarisi, kayıtdışı ile mücadele ve mükellif hakları adı altında 3 başlıkta topladık

Yüksek gelir gruplarının daha adil vergilendirilmesini sağlayacak ve enflasyona minimum etki edecek şekilde planlayacağımız düzenlemelerimiz olacak.

Gelir arttıkça vergi oranının arttığı bir planlama yapacağız.

Benzersiz kod ile mal takip sistemi kurulacak.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Albayrak: Yeni vergi mimarimiz istihdam oluşturma hedifinin üzerine oturacak
    albayrak: Dolaylı verginin ağırlığı azaltılırken, doğrudan verginin ağırlığı artırılacak

Albayrak: Varlık Fonu stratejik sektörlere yatırım planlaması yapacak

Anladığım kadarıyla kurumlar vergisi kademeli olarak düşürülecek ve gelir vergisi kademeli olarak arttırılacak.

Şirketlerin temettü dağıtması bu şekilde zorlaşabilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 10/946 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •