Sayfa 10/1003 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 73 - 80 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. 6,49 direnç görünüyordu, destek olması için ilk tuğla atıldı. kremlin her türlü perşembe günü uzlaşırız demiş. hayırlısı diyelim, şehit olmasın gerçekten insan tahammül edemiyor.

2. Gatanti %4 oldu, 25 bin puanlık çöküşde bankalar çok acı çekti. bankacılık endeksinin aylık grafiklerine bakmak gerekir. güzel yerden çevirdiler. yapacak bir şey yok, kendi dinamiğimiz olmadığı için bankacılık endeksinden medet umuyoruz. bizi o korusun diye bekliyoruz.

4. sabah yazdığımız 6,55'e küfür ede ede getirdik. sırada yada sınırda 6,65 var. ama 6,68 bence gelmez, çünkü orası büyük kapılar açıyor ve o büyük kapıları bunlar bize açmaz. en azından eşeğin üstündeyiz, tersini düşünemiyorum bile.

Yeniceriler için sefer (treyd) başlamıştır.

Bankalar iy. FED'den dolayi mi?

6. evet, dün faizler habersiz düştü, önce global piyasa bu işde bir b.kluk vardır diye aşağı indi. baktılar kötü değil gece 2 den sonra almaya başladılar. biz şuan 118 binde olabilirdik ama putinle görüşmeyi bekliyor gibi. bu nedenle görüşme saatine kadar alırlar sa, sa önemli, almayabilirler de, görüşmeden sonra düzeltme gelir. fed faizleri veriler iyi olduğu için düşürdü, piyasa virüse önlem sandı önce.

8. 2012 den bu yana başımıza gelmeyen kalmadı...
    Sabrettik...çalıştık...
    Global piyasalardan biz de nasiplendik..
    Önümüzdeki 7 yıl özellikle biz de bolluk bereket rahat olun..
    Mevlam çilemizin karşılığını verecek..
    Ekmeğimizi göçmenlerle bölüştük..
    Masaya yumruğumuzu vurma zamanı işte bu yaşananlar...
    Gerekirse ne ABD ne RUS...
    Dünya yansın çok ta fifi..
    Alayına rest...
    Ben böyle görüyorum...
    Benim büyük pencerem..
    Eşşek gibi alacaklar...
    O ülke puanları da yağmur gibi yağacak..

Sayfa 10/1003 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •