Sayfa 10/116 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 927 madde; 73 - 80 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Ucuz olması her zaman anlam ifade etmiyor. Sahol de ucuz rasyolarda ama hiç gitmiyor. Hep ucuz.
    Ek alımı ne zaman yapacağınız önemli. Endeks 2060-2080 de patinajda. Hafta başı marketlerin cezaları ile ilgili belgeler açıklanacak. Bu da baskı yaratacak. Ben nacizane ek alacak olsam hafta başı fiyatlamasını izlerdim. Ona göre karar verirdim.
    Umarım olmaz ama sanki daha aşağıdan alım fırsatı verecek gibi. Tabi bu çok kısa vadeli teknik yorumum. Yoksa bilanço yaklaşırken hareketinin hızlanabileceğini düşünüyorum

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkür ederim görüşlerini paylaştığın için. Biraz portföy çeşitlendirmesi ile gireceğim bu kez bilanço dönemine. Tek tabanca girmek can yaktı geçen bilançolarda. Enflasyonist dönemde birçok yatırım uzmanı perakendeden biması portföyüne alıyor. Ben de ağırlık bakkalda olmak üzere,
    Arda yazılım/ sinpas / bimas bir de sisecam bir miktar tutacağım. Sektörleri de çeşitlendirdik bu kez. Bakalım nasibimizi yiyeceğiz. Hayırlısı herkes için.

3. Herkese merhabalar, çoktandır sadece okuyucu olarak buradaki mesajları okumamla birlikte artık ben de yazmaya karar verdim.

Bim Online uygulamasıyla online laptop, mobilya, aksesuar gibi satışlara başlamış. Diğer e-ticaret sitelerine göre fiyatlarını kıyasladığımda yine aynı ürünü bir tık daha ucuza satıyorlar. Bu açıkçası benim hoşuma gitti, gıda ve temizlik perakendesinde
    gösterdiği başarı diğer alanlarda da devam ederse güzel bir potansiyel yaratabilir. Lakin bununla ilgili yanlış bilmiyorsam bir kap
    yayınlanmadı. File market online satışa geçtiğinde de benzer bir kap beklerdim. Bunun sebebini anlayamadım.

NOT: BURADA YAZANLAR AL SAT TUT TAVSİYESİ İÇERMEZ, YATIRIM TAVSİYESİ VERMİYORUM. HERKES KENDİ YAPTIĞI İŞLEMDEN SORUMLUDUR.

4. bank of 2 gündür ciddi mal almış bakalım nereye kadar sürecek tahtayı..biz de mal az kaldı ya çıkartırlar artık..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bugün yabancıların hepsi alımda.

Şu meclise gelecek yasa ne kadar hızlı çıkarsa o kadar iyi iyisiyle kötüsüyle hissenin önü açılması lazım.

6. bofa sildi süpürdü tahtayı ama yine de o kadar alıma yüzde 2 çıkabildi..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7. Carrefour cezayı %25 indirimli ödeyip mahkeme yoluyla karara itiraz edeceğini bildirdi.

Bimas'da aynı şekilde ilerler diye düşünüyorum.

Sayfa 10/116 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •