Sayfa 10/73 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon
Arama sonucu : 578 madde; 73 - 80 arası.

Konu: ZRGYO Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 33 günlük alım garantisi var, üstelik ufak bir karla. Millet çekinmeden girebilir bence.

2. Rakamsal olarak çok büyük bir halka arz. Şu ortam da ky nin bunu yukari kaldıracak gücü yok. Buyuk yatırımcılar zaten isteksiz ayrıca izahnamede en büyük pay ky ye ayrılmış, araci kurumlarim katılımın düşük olduğunu söyledi. Çok fazla birsey beklemiyorum. 33 günlük geri alim garantisi 1 hafta başvuru süreci 33 gün elde tutma 40gun. 5 günde paranın iade süreci. 45 günlük mevduat karşılaştırıldığında komisyonlar hariç %15 lik mevduat faizine denk geliyor.

3. Herkes hesabını kendince yapsın.
    Ben yaptım, yürür diyorum, katıldım.

4. yılın en büyük halka arz işlemi. tamam diğerleri şu an bist kaynaklı düşüş yaşadı ama ziraat gyo yatırımcısına kısa-orta-uzun.. her vadede kazandıracak gibi hissediyorum

bbende kutumda büyük var gibi hissediyorum ama neyin büyüğü açıldığında göreceğim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Yüklü talep girdim. Ne gelirse artık.
    6 Mayıs’ta işlem görmeye başlayacak.
    İlk tavanı gördüğüm gibi satacağım.
    % 10 yeterli. Bin bereket versin.

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yüklü talep girdim. Ne gelirse artık.
    2 aydır nakitteyim tum portfoyle girdim..33 gun sonra geri alma taahhüdüne güvendik birazda.. %10 yapsa bende durmam.. yatirim hesabindaki takasbank faizinden çok bıraksın yeter.. bu borsadan çok beklentimiz yok..spk ne kadar çöp hisse var endekse dahil etti.. aklınca borsaya para sokuyor..ytd..

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Çalışan indirimi ne kadar verdiler acaba o önemli olan aslında
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yüklü talep girdim. Ne gelirse artık.

Sayfa 10/73 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız