Sayfa 10/935 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 7478 madde; 73 - 80 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. 500 milyon gelecek bırak gitsin

2.  Alıntı Originally Posted by Podolsky Yazıyı Oku
    Beyler bedelli paraları tv reklamlarına gitmiş sadece star değil tüm kanallarda çatır çatır villaların satış reklamı var demedi deneyin operasyon başladı
    işallah bu seferde elimize verme operasyonu olmaz

3. Sn jurnal dediğin gibi insallah bu sefer elimizde patlamaz 😀

Alıntı Originally Posted by Podolsky Yazıyı Oku
    Sn jurnal dediğin gibi insallah bu sefer elimizde patlamaz ��
    hayırlısı olsun dostum elimizde lotlarla bekliyoruz sabırla azimle bakalım nerelere çıkacak inecek
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

5.  Alıntı Originally Posted by Podolsky Yazıyı Oku
    Sayın 1prometheus fazlasıyla yakından takip ediyorum fazla söze gerek yok bedelli ortamında 1.50 gören kağıt 0.70 lerde ise bu çok ciddi bir operasyonun habercisidir. Sulzer abimiz bu durumları cok iyi bilir bu forumdaki tüm arkadaşların yazısını atlamadan okuyorum herkese saygı duyuyorum emeği geçen arkadaşlara tşk ediyorum unutmayın seçimlerden sonra çok şey değişecek hangi iktidar gelirse gelsin artık o eski türkiye yok bol hayırlı kazanclar
    Villa satış bildirimi beklentiyi pekiştirdi. Bakalım süreç nasıl gelişecek

Önemli bir nokta ise yeni yasal düzenlemelerle Antalya Zigana nın üs hakkının tekrar 49 yılına çıkarılabilmesi olacağının oluşmadı, buda otelin değerini önemli oranda yükseltir. Hatta bu yeni yasal düzenleme ile şirketin ilgili arsanın makul fiyattan satın alma olanağıda oluşur. Şirket arsasınıda alıp mülkiyetine katarsa ve hotelln değeri çok artar. Çeşmedeki hotel gibi.

Ayrıca bilanöolarda Finansal varlık olarak tutulan TekArt Holding in ciddi bir özsermayesi varsa, eldeki hisssler diğer hakim ortaklara satılığ karşılığında grubun diğer hotelleri ve gayrimenkulleri satın alınarak Tektı kapsamına alınması da önemli bir katkı sağlar.

6. İnşallah satmadığımız için yine pişman etmez.
    Zarar büyük.
    Beklemeye devam.

İnşallah herkes karlı satar.

Bol Kazançlar.

şu 0,75 üstüne bir atsak düşen trendi resmen kırmış olacağız..işallah bugün en az 75 ve üstü kaparız...

8. Kademe paylaşabilir misiniz ?

Sayfa 10/935 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •