Sayfa 10/243 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Altın pozisyonlarımin hepsini kapattım gibi. Sadece 2 lotum kaldı onlari da inat ettim 1730 dan kapaticam
    Viop ortalamami 1730 a çekmiştim onları da 1732 ye yazdım. 1830 hedefini beklemicem cunku yine düşecek 1676 ya. Aşağıdan girmeyi düşünüyorum. Kapanan hiçbir pozisyonumu 1676 görmeden yeniden açmam artık.

Gbpusd 1.41 hedefi için şu an elimde sembolik miktarda lot var 1.39 ortalamalı. Çok girmek istemiyorum dowa odaklanicam çünkü.

Dayanamadim fx deki tum altin pozisyonlarimi kapattim. Cok yorucu ama harika bir trade idi. Usdcad gibi unutamadiklarim listesine girdi Yukarida 1830 hedefi durdukca daha cok kazandiracak gibi. Ama once 1676 yi bir gormeli. Viop ise mubtemelen sabaha 1732 den kapanir.

https://hizliresim.com/m7vXtV

Cok sukur bitti

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Bu gece guzel bir film izlemeyi dusunuyordum oysa ki
    O gece bu gece

Artik belki yazarim belki yazmam buraya. Yazmak kaybettirmedi ama. Keske birkac kisi daha yazsaydi fikir alisverisi yapsaydik guzel olurdu. Herneyse..

Fx de ve viopta islem yapan herkese bol kazanclar

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,328
    O gece bu gece

Artik belki yazarim belki yazmam buraya. Yazmak kaybettirmedi ama. Keske birkac kisi daha yazsaydi fikir alisverisi yapsaydik guzel olurdu. Herneyse..

Fx de ve viopta islem yapan herkese bol kazanclar
    Altınla ilgilenen birileri olduğunu bilmiyordum.

Şahsen Haftalık grafikte yön hala aşağı doğru olmasına rağmen, günlük grafikte yukarı yönlü bi görüntü olduğunu düşünüyorum.

H4 zaman diliminde bir önceki alım formasyonu doğrultusunda, yönün yukarı dönük olduğu kanısına vardım. Günlük ATR değeri 1754 civarında. Bu da demek ki, ortalama bir gün olursa fiyatın 1750 lere çıkmasını bekleyebiliriz.

Saygılar

Ek 27017

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,328
     Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku

Şahsen Haftalık grafikte yön hala aşağı doğru olmasına rağmen, günlük grafikte yukarı yönlü bi görüntü olduğunu düşünüyorum.

H4 zaman diliminde bir önceki alım formasyonu doğrultusunda, yönün yukarı dönük olduğu kanısına vardım. Günlük ATR değeri 1754 civarında. Bu da demek ki, ortalama bir gün olursa fiyatın 1750 lere çıkmasını bekleyebiliriz.

Saygılar

Ek 27017
    Fiyatın biyere gittiği yok - alım işlemimi +10 pip ile kapayıp ters tarafa geçtim...

Saygılar

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku

Saygılar

Ek 27017
    Merhaba.

Size kalıyorum yön yukari bence de. Altında hedeflerimi önceki sayfalarsa yazdım. Esasen 1830 bekliyorum ama alım için 1676 dan giriş yapacağım.

Ama bakın iki gündür izliyorum sanki bu fiyattan maliyet yaptırmaya çalışıyorlar. Dediğim gibi bir dip bekliyorum sonrasında çıkış. Eğer ki 1676 görmeden 1830 a giderse beni çok şaşırtır.

Bol kazançlar

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,328
    Merhaba.

Size kalıyorum yön yukari bence de. Altında hedeflerimi önceki sayfalarsa yazdım. Esasen 1830 bekliyorum ama alım için 1676 dan giriş yapacağım.

Ama bakın iki gündür izliyorum sanki bu fiyattan maliyet yaptırmaya çalışıyorlar. Dediğim gibi bir dip bekliyorum sonrasında çıkış. Eğer ki 1676 görmeden 1830 a giderse beni çok şaşırtır.

Bol kazançlar
    Fiyatın yönünün yukarı olması çok bariz bir şey ki....Haftalık grafikte çizilecek bi trendline resmi (resmi gösterecem) daha net görmemizi sağlıyor. Kim haftalık grafikte trade edebilecek bakiyeye sahip bilmiyorum ama ben H4 te takılıyorum. 3 gündür H4 grafikte yaşadığım git gellerden gına geldi ve biraz önce veri açıklanmadan işlemleri kapadım. 5-10 dakika önce baktım, çılgın bi boğa mumu gelmiş ve bu durumda işleme atlamak R/R anlamında mantıksız. İnşallah bi geri çekilme olur ve işleme dahil olabilirim. Siz trene bindiniz mi ki?

Saygılar

Ek 27031

Sayfa 10/243 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •