Sayfa 10/1024 İlkİlk ... 8910111220601105101010 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Sailor1979 Yazıyı Oku
    Bence dolar fiyatı sabitlenip sadece alıs fiyatı degişmesi. Almak isteyen 10 dan 20 den 1000 den alsın. Ama satım fiyatı ile orta fiyat sabit olsun. Mesele örnekleyim dolar satıs 5
    Orta 5,15
    Satıs 9 tl. Alan alsın aq
    sen neyin kafasını yasiyorsun

SM-G530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Sailor1979 Yazıyı Oku
    Bence dolar fiyatı sabitlenip sadece alıs fiyatı degişmesi. Almak isteyen 10 dan 20 den 1000 den alsın. Ama satım fiyatı ile orta fiyat sabit olsun. Mesele örnekleyim dolar satıs 5
    Orta 5,15
    Satıs 9 tl. Alan alsın aq
    fabrkanın direk anahtarını verim.. neden uğraştırıyorsunki.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

3. açıklama yapılmış. Bence bundan sonra dikkatli yazılar yazın. kriz ortamı devlet acımaz. Bazı forum üyeleri kazancını artırırken coşkudan inanılmaz şeyler yazıyordu kapanan başlıkta. Bankalar hakkında falan. Yurtdışında iseniz belki bir şey olmaz ama .... neyse yazdım tepki almasam bari.

iyi geceler.

4. Düşmeye başladı 6.85
    Son düzenleme : chinawhite; 13-08-2018 saat: 02:45.

5.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Bu açıklama çok olumlu olmuş.Sonunda üst düzey bir yetkili güvence bildiriyor,ayrıca tersi olması durumunda da sorumluluğu almış oluyor.İnşallah alınan tedbirler gerçekten alınmıştır ve bankalar bu haftayı sağ salim atlatır.Tabi bu durum iki ucu pis değnek,dedikoduların ekonomiye zararı önlenirken, haber akışlarının kesilmesi durumu olursa o da ayrı sorun.
     Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    damat daha aktif olmalı, bugünler kritik. geçen günkü toplantıda ilk söyleyeceği bu olmalıydı.
    çok daha önce yapılması gereken açıklamalar.. pazar günü gece yarısı geldi.

bank run'dan korktular muhtemelen.. mecbur kaldılar. çünkü o gerçekten game over olurdu.

6. İran o kadar az borç ile sabit kura gecince karaborsa da dolar arsa çıkmis iken bizde ne olur diye dusunmemek.
    TL her gün düşer iken İran riyali karşısında hala artida mesela

Bakanda uyardı sabit kur şu bu manipülasyonlara inanmayın diye .

Abdülselam Özatak
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

6.85 aldım dursun. Teknikte 10.50 11.00 lerden bahsediliyor. İnşallah olmaz.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Düşmeye başladı 6.62 )) Ne reis ne damat asıl darbeyi ben vuruyorum bu dolara Dakikada tesir ediyor.
    Görünen o ki düşüş devam edecek ) Sonrası yay gibi fırlayacak gibi geliyor bana.

Sayfa 10/1024 İlkİlk ... 8910111220601105101010 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •