Onemli Gunler Banner
Sayfa 10/682 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 73 - 80 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Son donem bilancosu zarar. Aman hirsiniza kapilip galip in oldugu kagida girmeyin. Hele buralardan hic girmeyin bence. Bende ayni hatayi yaptim tam %100 zarardayim 5 gun ust uste taban gordum hep - %20

2.  Alıntı Originally Posted by muzo Yazıyı Oku
    Son donem bilancosu zarar. Aman hirsiniza kapilip galip in oldugu kagida girmeyin. Hele buralardan hic girmeyin bence. Bende ayni hatayi yaptim tam %100 zarardayim 5 gun ust uste taban gordum hep - %20
    Galip satısa gectigi gün cıkarım yoksa korkulacak bişey yok

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yarin bu kadar tabandan sonra tepki yukselisi bekleyen arkadas var mi acaba hissenin mudavimleri ozellikle ...

4.  Alıntı Originally Posted by Teknikbazenisler Yazıyı Oku
    Yarin bu kadar tabandan sonra tepki yukselisi bekleyen arkadas var mi acaba hissenin mudavimleri ozellikle ...
    Tahtayı galip belirler istese bugun tavana kitlerdi fonetten cıkıs yaptı elinde 10 trilyon nakit vardı ozgyo metro ve avtur toplam 4 trilyonu kullandı en az avturda kullandı kafasında bi palan var yarın cıkar kokusu

5.  Alıntı Originally Posted by yasin4806 Yazıyı Oku
    Tahtayı galip belirler istese bugun tavana kitlerdi fonetten cıkıs yaptı elinde 10 trilyon nakit vardı ozgyo metro ve avtur toplam 4 trilyonu kullandı en az avturda kullandı kafasında bi palan var yarın cıkar kokusu

yasin hisse ben düşüyorum diye haber vermiyor ki aniden 30 saniyede bi bakıyosun %17 düşmüş dur biraz artar diyorsun 1 saat bekleyim diyorsun bir bakmışsın %20 taban olmuş alış kapalı. ertesi gün sabahdan satayım diyorsun sabah bi açılıyor yine %20 açılışla. tak diye %40 paran gitti hadi çık çıkabilirsen

6. Günanaydın Avtur Formunda olan arkadaşlar kimse yokmu sessizmi izliyorsunuz bugünkü görüşlerinizi lütfen belirtin birbirimize destek ve moral olalım görüşler gelsin

7.  Alıntı Originally Posted by tanker Yazıyı Oku
    Günanaydın Avtur Formunda olan arkadaşlar kimse yokmu sessizmi izliyorsunuz bugünkü görüşlerinizi lütfen belirtin birbirimize destek ve moral olalım görüşler gelsin
    millette hal kalkmadi

8. Anlaşılan Kimsede Moral Kalmamış

Sayfa 10/682 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •