Sayfa 10/1003 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Viop XXXVI

1.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    reel piyasada her şey allak bullak oldu. tüm maliyetler girdisi çıktısı çorba oldu. mal satmamak satmaktan iyi hale geldi. allah sonumuzu hayr etsin. millet fakru zaruret içinde harap ve bitap düşecek.
    ham madde sıkıntısı olduğu için üretici elindekini satsa yenisini de zor üretiyor. Hem de daha pahalı maliyetle üretmek zorunda

2. 200 baz faiz indirimi. USD yükseldi, faiz yükseldi, cds yükseldi gri listeye de girdik. . Bu arada bunu indirince ne faydasını göreceğiz. Daha bir sürü s400, Suriye, Kavala, ABD, Ab var.

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    ham madde sıkıntısı olduğu için üretici elindekini satsa yenisini de zor üretiyor. Hem de daha pahalı maliyetle üretmek zorunda
    2022 krizi diğer 3 seneye benzemeyecek akaryakıt, enerji, hammadde şimdi de döviz artışı. bu kış çok çetin geçecek.

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Hastanelere mal veren firmalarin çoğu batmıştır. En çabuk ödeyen hastane bir yılda ödüyor parayı, üniversite hastaneleri 2-3 yılda ödüyor parayı üç yıl önce ihaleyi alan firma faiz ve kurdan sermayeyi sıfırladi. Muhtemelen zaten battım çekebildigim kadar kredi çekeyim alsınlar firmayı tepe tepe kullansınlar demiştir

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    9,55-9,65 den satış yer diye düşünüyorum kısa vadede. 9,65 üstü 10,20 görünüyor bende
    Neden satış yesin?
    Faizler mi artacak, üretim mi artacak, gökten altın mı yağacak, her yerden petrol mü fışkıracak, soygun sona mı erecek, saltanat harcamaları mı bitecek, uçak-araç-saray filoları mı azalacak.
    Tek bir sebep söyleyin.
    Bu yönetim varken tek bir cent satanı ziks......

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Asgari ücrette 300$ altına geldi oradan konpamse ederler + olumlu yönden bakınca afganistandan vs çok gelen olmaz artık her ay ailelerine daha az para gönderiyorlar, coğrafya zorlu dağlık ama bundan sonra çine gitmeleri daha mantıklı

7.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Neden satış yesin?
    Faizler mi artacak, üretim mi artacak, gökten altın mı yağacak, her yerden petrol mü fışkıracak, soygun sona mı erecek, saltanat harcamaları mı bitecek, uçak-araç-saray filoları mı azalacak.
    Tek bir sebep söyleyin.
    Bu yönetim varken tek bir cent satanı ziks......

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ona bakarsanız düşmez tabi. Ama sizde bilirsiniz ki sadece bunlara bakarak da olmaz. Kasım -Şubat arası da bu şartlar vardı ama 8,60 dan 6,90 düşüşü oldu.
    Ben şu an için öyle bir düşüş beklemiyorum.
    9,65 de fibo hedefine gelince çbiraz kar satışı gelebilir. Demek istediğim o.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    200 baz faiz indirimi. USD yükseldi, faiz yükseldi, cds yükseldi gri listeye de girdik. . Bu arada bunu indirince ne faydasını göreceğiz. Daha bir sürü s400, Suriye, Kavala, ABD, Ab var.
    Hangi ülkeden bahsediyonuz

Sayfa 10/1003 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •