Sayfa 10/534 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. Spot krdmd haftalikta 2-3 Kr yukarıda kapansaydi çok daha iyi olacaktı ama olmadı maalesef. Enseyi karartmiyorum. Grafiklere baktım. Muhtemelen yarın akşam grafikleri atacam. Hedefimiz daha yukarıya olacak inşallah. Olumlu düşüncem daha da arttı son iki gündür.

İste grafik olursa belirtirseniz en ince detayına kadar bakmaya çalışırım.

Hayırlı geceler.

2. GARAN GÜNLÜK UZAK ÇEKİM

GARAN GÜNLÜK YAKIN ÇEKİM

Garan tahtasında piyasadaki küçük yatırımcılar ' ne oluyor la' diyene kadar ( 9 tl üzeri) alım olacağını ve bir süre aşağı ve yatay gittikten sonra yeni yeni zirvelere gidileceğini söylemek için MUCİD olmaya gerek yok BENCE.

Grafik o kadar net ki bence.Ama gel de ahaliyi inandır.inanmayanlar da bir gün İ NA NA CAK LAR.başka bir yolu yok.

3. KRDMD GÜNLÜK UZAK ÇEKİM

KRDMD GÜNLÜK YAKIN ÇEKİM

KRDMD tahtasında da ilk etapta 5.26 ( belki biraz fazla) tepesine gidip ' W ' görüntüsü oluşturacaklarını ve bir süre takıldıktan sonra yeni zirve beklemeye başladım.

Aylık grafiklerdeki yükseklikten bahsedip çok çok yuksrıları hayal etmeyelim derken neden böyle düşünce oluştu derseniz eğer genel piyasa hakkındaki olumlu düşüncelerimin krdmd, thyao gibi hisselerde daha da fazla hissedileceği beklentisi diyebilirim.

4. KRDMD HAFTALIK

perşembe ve cuma günü özellikle dikkat çekmeye çalıştığım haftalık grafik sistem desteği çok çok az ihlal edildi.Cuma kapanışı 4.20 gibi olsaydı bu ihlal olmayacaktı.ben bunun çok önemli sorun oluşturacağını düşünmüyorum.Pazartesi ve sonraki günler için oldukça olumluyum.Gerek günlük ve gerekse haftalık grafik açısından bu olumluluğumun devam edebilmesi için 4.10 altına KESİNLİKLE gelmemesi gerekiyor ve hiç zannetmiyorum.

En güzel cevapları piyasanın kendisinden öğreneceğiz inşallah.

NOT : İstek yapılan hisselerin fallarına bakmak isterim.Böylelikle topiğimin takip edilip edilmediğini anlamak ve ona göre yazmaya devam etmek isterim.

5. THYAO ÇEŞİTLİ PERİYOTLAR

6. thyao grafikleri sırayla 120-240 dakikalık- günlük ve haftalık grafik görüntüleridir.

Benim yorumum : genel piyasadan olumlu olduğumun en az 10 katı thyao konusunda olumluyum.Perşeme ve cuma günü tıkanmanın ve daralmanın nedeni kısa vadeli sistemler aşırı şişmiş olmasıyken haftalık gibi orta uzun vadeli sistem görüntüsü görüldüğü gibi eğey potansiyel taşıyor.hatta ben aşırı BOĞA hislerimden ötürü olsa gerek ' çok çıktı bu kağıt ' diyenlere inat bistin en boğa hisselerinden birisinin de THYAO olacağı kanaatindeyim.

7. eline sağlık, ereğli hakkında da bir değerlendirme yapabilirmisin kardeşim.
    MÜMİN, BİR SEFER ISIRILDIĞI DELİKTEN BİR DAHA ISIRILMAZ

8.  Alıntı Originally Posted by Serdars Yazıyı Oku
    eline sağlık, ereğli hakkında da bir değerlendirme yapabilirmisin kardeşim.
    Tsk ederim.

Eregl de krdmd gibi thyao gibi ralli hissesi olmaya devam edecek kanaatindeyim. Grafik görüntülerini pc başına ulaştığım zaman atmaya açıkçası garan grafiğinde açıkça belirttiğim ve göstermeye çalıştığım RALL� kısa sürede gelmeli. Biz düzeltme dedikçe yukarıya gitmeli piyasa. Piyasayı taşıyan hisseler de xu30 hisseleri olacaktır. Eregl de bunlardan biri ve de ilk besteki hisselerden biridir bana göre.

Sayfa 10/534 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •