Sayfa 10/347 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 2770 madde; 73 - 80 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Ey gidi At hırsızları Konya çimento 1.495 TL kapanış.hala 538 TL yıllarca beklettiniz, şimdi gördünüz bedelsiz ışığını basın 450 TL ye de görelim atraksiyon larinizi Kağıt Kartonsan ve Ege endüstri ayarında kağıda yıllarca çöp değerinde tuttunuz.ytd

2. Müthiş uzun yol ve çalı harici bir yorum, değerlendirme, beklenti yazında ufkumuz açılsın. Geçmiş i okudum, ne kadar teknik temel paylaşan, varsa forumdan attırmışsınız. Speğe kim laf etti ise düşman bellemişsiniz. Bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösteriyor. O uzun yolun sonunu gösterir bir rakamınızı yazın da saygı duyalım!
    Şöyle bir teknik yada temel görüşünüzü paylaşın ki sizi dikkate alalım.

Kağıt çıkarken piyasaya çıkıp, düşerken kaybolmak!

Yatırım tavsiyesi değildir.
     Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Müthiş analizler, derinlikli ve kapsamlı olağanüstü yorumlarınızı okumaktan çok keyif alıyoruz iyi ki varsınız malum bizim daha yolumuz çooook uzun çalı arkasında sabırla festival gününü beklerken okuyup hem gülüyor hemde eğleniyoruz... Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kendi görüşümüzdür.

3.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Müthiş uzun yol ve çalı harici bir yorum, değerlendirme, beklenti yazında ufkumuz açılsın. Geçmiş i okudum, ne kadar teknik temel paylaşan, varsa forumdan attırmışsınız. Speğe kim laf etti ise düşman bellemişsiniz. Bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösteriyor. O uzun yolun sonunu gösterir bir rakamınızı yazın da saygı duyalım!
    Şöyle bir teknik yada temel görüşünüzü paylaşın ki sizi dikkate alalım.

Kağıt çıkarken piyasaya çıkıp, düşerken kaybolmak!

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Ooooo Saffet gene gelmiş isim değiştirip gene aramıza katılmış. Neyse en güzeli engellemek.😂😂😂😂😂😂herkese hayırlı sabahlar...
    Ha bu arada biz yazıyoruz tabi ki bizim yazılarımızı anlamak bir zeka işi buna yapacak bir şeyimiz yok sorun senin sorunun Saffet....😌😌😌😌😌😌

4. Hooop top taca gitti...Saffet kim bu arada? Topu taca atmanın en kolay yolunu seçtin. İşine gelmedi mi kaç.
    Ooooo Saffet gene gelmiş isim değiştirip gene aramıza katılmış. Neyse en güzeli engellemek.herkese hayırlı sabahlar...
    Ha bu arada biz yazıyoruz tabi ki bizim yazılarımızı anlamak bir zeka işi buna yapacak bir şeyimiz yok sorun senin sorunun Saffet....

5.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Brüt takas bryat hareketi. 15 gün!
    09.12.2020 brüt başlangıç fiyat 250 TL
    24.12.2020 brüt bitiş bryat fiyat 673 TL

Yalnız her kağıt aynı olacak diye bir durum yok. Eski yazılardan okuduğum, edindiğim bilgi, speğin kansız, karakterinde sorun olduğu bilgisi var. Fakat ben grubun güçlü olduğuna inanıyorum.(Bugün canlı yaşadım).Sn.kasvet' higuita ve Rehaver speğin geçmişini bize irdelemiş. Temkinli olmakta fayda var. Sanırım rehavet 550 TL de satar giderim demişti. Birileri yine şikayet etti, atıldı muhtemelen, yoksa yazmadan duramaz dı.

Brüt kötü değil bence, çaycı, çorbacı tahtada olamaz.

İstese şu 1 ayda konya=alcar olur. Zamanında alcar=egeen olduğu gibi!

Yatırım tavsiyesi, al/sat tavsiyesi değildir.

Yukarıdaki isimlere bir bak bakalım Saffet yoksa hepsi mi yoksa birimi sen anladın onu bizim zeka sorunumuz yok bol bol balık yiyoruz o yüzden ne demiş büyüklerimiz o olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.. 😁😁😁

Bu arada Mart 2020 de 15.000 lotu 450.000 TL'ye alabilirken şimdi 8.000.000 tl yetmiyor. Bakalım haftaya ne olacak Seni seviyoruz alcar😘 neyse biz gene rahat nakit ve vakdimizle çalı arkasında sabırla festival gününü bekliyor olacağız. kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Tamamıyla kişisel görüşlerimizdir dikkate almayınız.😂😂😂😂😂😂

6. Siz balık yağı yerine şizofren ilaçları kullanın. Paranoyak yapmış arkadaşlar sizi.
    Yukarıdaki isimlere bir bak bakalım Saffet yoksa hepsi mi yoksa birimi sen anladın onu bizim zeka sorunumuz yok bol bol balık yiyoruz o yüzden ne demiş büyüklerimiz o olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol..

Bu arada Mart 2020 de 15.000 lotu 450.000 TL'ye alabilirken şimdi 8.000.000 tl yetmiyor. Bakalım haftaya ne olacak Seni seviyoruz alcar neyse biz gene rahat nakit ve vakdimizle çalı arkasında sabırla festival gününü bekliyor olacağız. kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Tamamıyla kişisel görüşlerimizdir dikkate almayınız.

7. alcar hisenin ne tür beklentisi varda bu hise buralara geldi eskiden bende 20 liralarda vardı 40 liradan çıktım şimdi bakiyorum fiyat 500 lere gelmiş şirketin altında altın mı bulundudamı haberimizmi yok ytd

8. Uzun yatırımcı nickli arkadaşa sorun. O biliyo. 10 yıldır vakti ve nakti ile burada. Yolll çoook uzun diyo 10 yıldır. Çalı çırpı arkasında bekleye bekleye orada dansı öğrendi, Festival hazırlığı yapıyo ara ara
     Alıntı Originally Posted by ttaylan63 Yazıyı Oku
    alcar hisenin ne tür beklentisi varda bu hise buralara geldi eskiden bende 20 liralarda vardı 40 liradan çıktım şimdi bakiyorum fiyat 500 lere gelmiş şirketin altında altın mı bulundudamı haberimizmi yok ytd

Sayfa 10/347 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •