Sayfa 10/67 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon
Arama sonucu : 535 madde; 73 - 80 arası.

Konu: SEYKM - Seyitler Kimya

1. Gelişmekte olan pazardaki en gelişecek en iyl hisselerden . Sizce tırgutludaki fabrikası binasıyla arsasıyka makineleriyle teçhizatlarıyla güncel değeri ne kadardır?

Şirketşn karlılık performansıysa her yıl yükseliyor. Ama şimdilik tahtacı aşağı yukarı oynayıp duruyor. Ama değerine ulaşmadan mal koparması zor.

Halka açılma fiyatınolan 2.80 ve iki yıl karlılıkla kendine kattığı katma değerleri de katarsak benim için en doğal değeri 3 civarı.

Neyse tahtacı yukarı aşağı doğru süzülüp dursun kendince

2.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Gelişmekte olan pazardaki en gelişecek en iyl hisselerden . Sizce tırgutludaki fabrikası binasıyla arsasıyka makineleriyle teçhizatlarıyla güncel değeri ne kadardır?

Şirketşn karlılık performansıysa her yıl yükseliyor. Ama şimdilik tahtacı aşağı yukarı oynayıp duruyor. Ama değerine ulaşmadan mal koparması zor.

Halka açılma fiyatınolan 2.80 ve iki yıl karlılıkla kendine kattığı katma değerleri de katarsak benim için en doğal değeri 3 civarı.

Neyse tahtacı yukarı aşağı doğru süzülüp dursun kendince
    Güncelleme olması lazim kap haberinde yeni techizat ve makine alimindanda soz ediliyor. Yeni makineler de bu hesaplamaya girmeli

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Güncelleme olması lazim kap haberinde yeni techizat ve makine alimindanda soz ediliyor. Yeni makineler de bu hesaplamaya girmeli

turk borsasında oyle guncelleme bılgılendırme ışlerı bır kac fırma dısında pek beklemeyın derım.mesela 2016 yılında fabrıkada yangın oldu sanırım 7 kısı yaralandı bılgınız varmı bılgı verdılermı..bu tarz hıssedeysenız unutacak ve boyle seylerı merak etmeyeceksınız malesef..ytd

4.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku

turk borsasında oyle guncelleme bılgılendırme ışlerı bır kac fırma dısında pek beklemeyın derım.mesela 2016 yılında fabrıkada yangın oldu sanırım 7 kısı yaralandı bılgınız varmı bılgı verdılermı..bu tarz hıssedeysenız unutacak ve boyle seylerı merak etmeyeceksınız malesef..ytd

5. 2017 yılında yeni makine yatırımlarının da yapılmasıyla, üretim ve satış hedeflerine ulaşmamız kolay olacaktır diyor sayfa 7 de paylaşmışım

6. 10 günlük kapanışları 2.69, 2.60, 2.52 den sonra 2.63 2.58 den sonra 2.61, 2.62 ve2.60 (2.62 de ) kapattırabilirdi dün böylesi iyi oldu.. 10 ve 20 günlük ortalamaların üstüne çıkarır ki bugün onlar da 2.63 ve 2.62 ye geldi.. Bolinger bandı içine girer ve yukarı doğru kırarar.. Önümüzdeki günlerde .. Unutmayın arzda 1$ = 1 Seykm idi.. Halen iskontolu benim gözümde hedeflerini % 90 gerçekleştiren bir şirket.. Taahhütlerini tutar.. 4 senede ederi kadar kar edecek zaten.. Yine diyorum elindekinizi kaptırmayın .. Düşük hacimler ve günlük al sata gelmiyor gördünüz YTD

7. garantinin satisi bitsin mumkunse 250 lere yeniden gelsin onu acik olur insallah.burdan 3 ten zaten satici deiliz.e biraz dusse ekleriz fena olmaz.ytd

8. buarada tahta sahipsiz deil biraz daha dokulenler olmali yoksa bekletirim diyor.adama mal veren yok.20 binle sirketin %1 be ortak oluyorsun okadar sig..

Sayfa 10/67 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •